Futbal, 7. liga A: Špačince strelili Trstínu desať gólov, v Bielom Kostole sa nedohralo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.6.2017, 21.25, prispievatelia

Postupujúce Špačince deklasovali v poslednom kole Trstín 10:0 a po zápase si z rúk predstaviteľov ObFZ Trnava a zástupcu sponzora súťaže Michala Novotného zo spoločnosti SWAN prebrali pohár pre víťaza 7. ligy A.

Futbal, 7. liga A: Špačince strelili Trstínu desať gólov, v Bielom Kostole sa nedohralo

V Špačinciach sa po zápase oslavovalo. Foto: Petronela Zemková

V zápase ukázal rozhodca po jednej červenej karte na každej strane, kuriozitou sú dva vlastné góly Trstína, nešťastníkom bol v oboch momentoch Martin Daniš.

Strelecký koncert v drese béčka Jaslovských Bohuníc predviedol Marcel Bachratý. Naháču strelil štyri góly a keďže jeden ešte pridal Jaroška, ŠK Blava sa tešila z výhry 5:0.

V Bielom Kostole sa hralo iba jeden polčas. Hostia nastúpili s deviatimi hráčmi a do druhého polčasu už nenastúpili. Duel tak predčasne skončil po prvom dejstve za stavu 4:0. Pre Biely Kostol ide o druhý podobný zápas v krátkom slede, podobný scenár mal aj nedávny duel s Ružindolom.

Dolné Orešany sa rozlúčili so sezónou víťazstvom na horúcej pavlickej pôde. V zápase bohatom na góly strelili domáci tri góly, no hostia o jeden viac. Rozhodujúci gól na 3:4 dal v 79. minúte Rabara.

Na ihrisku Dobrej Vody vyhrali Kátlovce 5:2, hetrik zaznamenal Michal Beňo.

Vonku sa darilo Hrnčiarovciam, ktoré vezú tri body z Bohdanoviec. Domáci vyhrávali 1:0, ale Pilíšek a Zaoral otočili skóre ešte v priebehu prvého polčasu.

SWAN 7. LIGA A - 30. KOLO:

Špačince – Trstín 10:0 (3:0)

Góly: 2. Kubiš, 40. Izakovič, 41. vlastný, 49. Sedlák, 71. a 75. Hornák, 76. vlastný, 81. a 84. D. Chudý, 88. Zemko

ČK: 78. Zárecký – 77. Gergel

ŠPAČINCE: Píš – Izakovič, Zemko, Hrebenár, Novanský, Juran, Zárecký, Žák, Sedlák, D. Chudý, Kubiš

TRSTÍN: Indrišek – Gergel, M. Daniš, Obselka, Klokner, L. Štibraný, Vavro, Javorek, Vajsábel, Boledovič, Taranda (Zuzčák)

Pavlice – Dolné Orešany 3:4 (2:2)

Góly: 9. Poništiak, 17. a 62. Polednák – 6. Šimonovič, 20. Szabó, 53. Kulíšek, 79. Rabara

PAVLICE: J. Kollár – M. Kollár, Dunda, Bočko, Práznovský, Križan, M. Kubík, Ivančík, Poništiak, Kanis, Polednák (Hornáček)

DOL. OREŠANY: Lipovský – Hajdúh, Novák, Rabara, Fogel, Kamenický, Šaštinský, Šimonovič, Hronský, Szabó, Kulíšek (Zajíc, Ščasný)

Jaslovské Bohunice B – Naháč 5:0 (4:0)

Góly: 7., 24., 30. a 73. Bachratý, 41. Jaroška

JASL. BOHUNICE: Kollár – Sládeček, Jaroška, Mich. Gajarský, Bachratý, Galovič, Lančarič, Sokolovič, Meško, Martin Gajarský, Vavruš (Matovič)

NAHÁČ: Sollár – P. Boledovič, Fančovič, Zvolenský, D. Lopatka, Palkovič, Čavara, Martin Sersen, Marcel Sersen, Zemko (Kralič, L. Boledovič)

Biely Kostol – Košolná 4:0 (4:0) - nedohrané

Góly: 9. a 13. Hoblík, 31. L. Jurina, 40. Kobza

BIELY KOSTOL: Ostrihoň – Čmehýl, M. Jurina, Stacho, Nagy, Kobza, A. Adámek, Ľ. Adámek, Kročka, Hoblík, Samák (L. Jurina, Škrbič)

KOŠOLNÁ: M. Chudják – Kosnáč, Hudek, Greguš, Holekši, Váry, Ševčík, Nejezchleb, Kobza

JÁN KRÁL

Bučany - Suchá 5:2 (2:0)

Góly: 10. a 86. Hlučil, 23. Benko, 53. Koreň (pen), 57. Fančovič – 49. Cuninka, 51. Rogel

BUČANY: Jamrich – Vančo, Hlučil, Fančovič, Loti, Benko, Belák, Paulovič, Koreň, Ryšavý, Kosnáč (Eremiáš, Krška, P. Hutta)

SUCHÁ: Fridrich – Rogel, Pospíšil, Miksád, Herega, Cuninka, Danišovič, Macko, Rybařík, Izakovič, Horník (Burian)

V Bučanoch sa hralo netradične už v sobotu predpoludní a diváci videli otvorený futbal. Domáci sa proti Suchej nad Parnou chceli so sezónou rozlúčiť víťazne a v prvom polčase boli jasne lepším mužstvom.

Skóre zápasu otvoril hlavou Hlučil. Vedenie mohol po faule na Benka zvýšiť z penalty Koreň, ale Fridrich ho vychytal. Potom si po peknej rýchlej akcii cez Vanča si výborne zbehol Benko a zakončil presne.

Do druhého polčasu vstúpili lepšie hostia a po dvoch šanciach bolo veľmi rýchlo vyrovnané. Domáci však dokázali reagovať a po faule na Fančoviča už tentoraz Koreň uspel. Fančovič upokojil domácich presným zakončením na 4:2.

Domáci mali potom viacero možností na zvýšenie skóre, ale Fridrich bol vždy na správnom mieste a držal hostí v boji o lepší výsledok. Posledný gól v zápase strelil Hlučil, keď uspel pri dorážke svojej strely. Tri body zostali zaslúžene dom

MARCEL HUTTA

Dobrá Voda – Kátlovce 2:5 (0:2)

Góly: 50. Hamrla, 57. Dubrava (z pen) - 24. J. Hlavatovič, 26., 67. a 80. Beňo, 76. R. Hlavatovič

D. VODA: Krížik - Danko, Novák, Ondruška, Fekete, Paldan, Dubrava, Benuščák, Benedikovič, Jantoš, Hamrla (Suchán)

KÁTLOVCE: Jurkas - Krchnár, Gajarský, M. Hlavatovič, Hupka, R. Hlavatovič, Vagovič, Sekera, J. Beňo, J. Hlavatovič, M. Beňo (Pavlík)

Bohdanovce - Hrnčiarovce 1:2 (1:2)

Góly: 19. Novosedlík - 29. Pilíšek, 38. Zaoral

BOHDANOVCE: Kopúnek - Kover, Janec, Braniša, Peňák, I. Palšovič, Nádaský, Schmidt, Novosedlík, Vyskoč (D. Palšovič, Prochádzka)

HRNČIAROVCE: Šoš - Kankara, Zaoral, Pilíšek, Hlinka, Kralovič, Sedlický, Serbák, Hruška, Kochajda, Hanzel (Masár)

voľno: Ružindol

1   Špačince 28 23 3 2 141:26 72 30