Futbal, 7. liga B: Koplotovce vyhrali v Chtelnici, Mokrička úradoval vo Veselom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.6.2017, 22.28, prispievatelia

Trakovice v poslednom kole na domácej pôde porazili Dubovany 4:2, dva góly strelil Husár, po jednom pridali Komarňanský a Kubiš. Posledný menovaný mohol dať aj dva góly, ale nepremenil pokutový kop. Za hostí, ktorí hrali viac ako polčas bez vylúčeného Vrbíka znižovali Pažík z penalty a Lesay v druhom polčase.

Futbal, 7. liga B: Koplotovce vyhrali v Chtelnici, Mokrička úradoval vo Veselom

Madunice získali v poslednom kole tri body. Archívne foto: Ján Král

Aj vďaka trom pokutovým kopom vyhralo Šípkové nad Bojničkami 6:3. Domáci Patrik Žák strelil celkovo štyri góly, z toho dva práve z bieleho bodu. Dva góly dal aj Ivan Kurinec, jeden z nariadenej penalty.

Hetrik Martina Čuláka bol dôležitou súčasťou výhry Koplotoviec v Chtelnici v pomere 4:0. Okrem autora hetriku sa presadil aj Denis Farkaš.

Prašník sa doma rozlúčil so sezónou výhrou 5:3 nad Ratnovcami, divákov potešili dva góly v podaní Jána Pašmíka a Lukáša Konkúša. Zo štandardky sa presadil Ondrej Bielik.

Madunice nezaváhali a v zápase proti Banke bolo hotovo už po 52. minútach. Domáci vyhrali 3:0, skóre otvoril Hargaš, po ňom skóroval dva razy Tomáš Dananai.

Ostrov doma prehral s Moravanmi 0:2. O oba góly sa postarali obaja Jánošikovci v tíme hostí. Skóre v prvom polčase otvoril Juraj a v druhom dejstve uzavrel Ivan.

Ani dva góly Patrika Jurdu nestačili Veselému na body v súboji proti Kľačanom, pretože v tíme hostí úradoval štvorgólový Ľubomír Mokrička. Hostia vyhrali 5:3.

PLETIVA 7. LIGA B – 30. KOLO:

Trakovice – Dubovany 4:2 (3:1)

Góly: 6. a 20. Husár, 12. Komarňanský, 50. Kubiš – 16. Pažík (z pen), 54. Lesay

ČK: 41. Vrbík (Dubovany)

TRAKOVICE: Kollár - Žemla, Husár, Taraba, Janovič, Tolarovič, Komarňanský, Tibor Kubiš, Ščasnovič, Marián Chudý, Peter Kubiš (Š. P. Chudý, Bališ)

DUBOVANY: Tonkovič - Bubák, Pažík, Ľuboš Kusý , Lietavec, Masarik, Vrbík, Dovičič, Masaryk, Lesaj, Škrobák (Hruška)

Šípkové – Bojničky 6:3 (1:1)

Góly: 29., 54., 60. a 67. Žák (druhý a tretí z pen), 65. a 84. Kurinec (druhý z pen) – 6. Pavelka, 57. a 71. Bučko

ŠÍPKOVÉ: Líška - Kusý, Oška, Kubík, Žák, Koyš, Balcír, Kurinec, Žilka, Šalát, Bajcar (Držík)

BOJNIČKY: Šesták - Vyhlidal, Kubiček, Škoda, Pavelka, Táčovský, Ľubomír Kabát , Halas, Vokel, Bučko, Sersen

Chtelnica – Koplotovce 0:4 (0:1)

Góly: 42., 68. a 78. Čulák, 64. Farkaš

CHTELNICA: Púdela - Lukáčik, Bílik, Rechtorík, Melicher, Brisuda, Slabý, Tomáška, Tomašovič, Zemko, Hrčka (Suchán, Kurucz, Bolla)

KOPLOTOVCE: Alchus - Pokryvka, Farkaš, Tvrdý, Krajčo, Miklovič, Kováč, Marek Tajber , Čulák, Volko, Lackovič (Zámečník)

Prašník – Ratnovce 5:3 (2:1)

Góly: 7. Bielik, 16. a 85. Konkuš, 66. a 88. Pašmík – 34. Paulovič, 72. Žák, 74. Geschwandtner

PRAŠNÍK: Obuch - Pašmík, Konkuš, Bielik, Nykodem, Žažo, Matys, Nižňanský, Adamec, Kubík, Gyürke

RATNOVCE: Burzala - Paulovič, Pavlovič, Žák, Pulman, Bírešík, Chocholáček, Galbička, Kusý, Marek Bílik , Petrík (Geschwandtner)

Madunice – Banka 3:0 (1:0)

Góly: 33. Hargaš, 48. a 52. Dananai

MADUNICE: Miník - Dzuro, Kabát, Mesároš, Rusnáčik, Javor, Polák, Hargaš, Rak, Dananai, Barkoci (Kosa, Hyben, Stankovič)

BANKA: Halász - Marian Babiš , Ladislav Šnajdar, Hulman, Belan, Stanislav Šnajdar, Kopp, Kalna, Samuhel, Seman, Klampár (Džubina, Jurák)

Ostrov – Moravany 0:2 (0:1)

Góly: 10. J. Jánošík, 84. I. Jánošík

OSTROV: Hajdín - Legiň, Pavol Kabát, Valo, Regina, Bartoš, Jankech, Peter Kabát, Toplanský, Zsolnay, Bolješik (Kantek, Urbánek)

MORAVANY: Lamini - Ivan Jánošík, Jenčík, Hrnčiar, Miškerník, Dechet, Juraj Jánošík, Abrahám, Štefanec, Marek Dávidek , Strnisko (Hrnčiar, Števík, Štefanec)

Veselé – Kľačany 3:5 (1:2)

Góly: 12. a 79. Jurda, 52. Bokor – 29., 43., 71. a 90. Mokrička, 51. R. Köplinger

VESELÉ: Ševečka – Urban, Valíček, Konečný, Michalčík, Jurda, Krajčo, Klúčovský, Bokor, Brucháč, Bašovský (Chudý, Ružička, Lesay)

KĽAČANY: Michal Bôžik – Šudý, L. Ďuriš, Peťko, Lamparský, Gula, M. Köplinger, R. Köplinger, Suľovský, V. Ďuriš, Mokrička (Marek Bôžik)

voľno: Pečeňady

1  Koplotovce 28 21 3 4 90 : 37 66 24
2  Bojničky 28 15 5 8 74 : 50 50 8
3  Trakovice 28 15 3 10 67 : 45 48 6
4  Pečeňady 28 14 5 9 70 : 44 47 5
5  Kľačany 28 13 7 8 60 : 48 46 4