Futbal, 4. liga: Malženice si výhrou poistili druhé miesto, Hlohovec remízou predposledné

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.6.2017, 22.07, Ján Král

Malženice si kolo pred koncom štvrtej ligy poistili druhé miesto. Doma vybehli na Domanižu s vysokým napádaním a už v 16. minúte viedli, keď Rehák a Juhász napli sieť.

Matej Rehák (v bielom) strelil prvý gól Malženíc v zápase. Foto: Ján Král

Hostia pôsobili v prvom polčase smerom dopredu bezradne, po zmene strán však skórovali ako prví Košútom. Už v 61. minúte ale Pikulík z penalty zvýšil. V samom závere si ešte hostia strelili vlastný gól a tak Dynamo zvíťazilo 4:1.

Boleráz doma prekvapujúco podľahol Šimonovanom 0:3, Slavoj sa po bezgólovom polčase nedokázal spamätať z dvoch úderov v rozpätí päť minút, ktoré domácim zasadili Rybanský a Sobota. Druhý menovaný v 87. minúte ešte pečatil víťazstvo hostí.

Hlohovec doma získal s Trenčianskymi Teplicami bod za remízu 2:2, ktorá mu pred posledným kolom zaistila, že ho nepredbehne posledný Prečín.

Zverenci trénera Mareka Boskoviča mohli aj vyhrať, v závere ale nepremenil penaltu Miloš Habán. Hostia hrali od 74. mintúty bez vylúčeného Bariaka.

Holíč ukončil sezónu Jaslovským Bohuniciam ešte pred víkendom, keď ohlásil, že na zápas nepricestuje. ŠK Blava tak získala tri body bez výstrelu a keďže má v ďalšom kole voľno, znamená to, že sezónu zakončí na piatom mieste tabuľky.