ŠPORT - Futbal - Spartak | 29.6.2017, 14.33, Ján Král

Spartak v príprave zdolal Olomouc aj vďaka gólu, aký sa len tak nevidí.

Martin Tóth veľa gólov nestrieľa, tento ale stál za to. Foto: Lukáš Grinaj

Poriadne kuriózny gól sa podaril futbalistovi trnavského Spartaka Martinovi Tóthovi.

V 61. minúte bol pod tlakom útočníka odkopnúť loptu smerom dopredu. Bežná situácia, akých je v zápase minimum sa ale napokon skončila gólom.

Vysoký odkop nabral s podporou vetra rýchlosť, brankár Olomouca Buchta situáciu podcenil a keď sa loptu snažil po odraze v šestnástke chytiť, preskočila ho a skončila v sieti.

Situáciu si môžete pozrieť na videu v čase 2:06:

Andeli sa ujali vedenia 2:0, keď už predtým v prvom polčase skóroval po Eghovej akcii Čanturišvili. Hostia síce znížili zásluhou Romera, ale v 90. minúte upravil na konečných 3:1 po ukážkovom brejku Trnavy hlavičkou Yao.