Futbal, príprava: Turnaj v Drahovciach vyhrali Dechtice, Majcichov zvíťazil v Ružindole

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.7.2017, 07.00, Ján Král

Hrali sa prípravné zápasy tímov z nižších futbalových súťaží.

Futbal, príprava: Turnaj v Drahovciach vyhrali Dechtice, Majcichov zvíťazil v Ružindole

Michal Németh (v zelenom) hrával naposledy za Boleráz, turnaj absolvoval opäť v drese Drahoviec. Foto: Miroslav Ledecký

Víťazom Memoriálu Jozefa Rusnáka sa stali futbalisti Dechtíc. Na spomienkovom turnaji, ktorý sa cez víkend uskutočnil v Drahovciach, triumfovali vo finále nad Pečeňadmi 3:1.

Dechtice v prvom zápase vyradili Špačince, keď súpera zdolali 3:0. V druhom stretnutí Drahovce podľahli Pečeňadom 2:3. Súboj o bronz zvládli Špačince, ktoré porazili domácich 6:1.

Prípravný zápas majú za sebou aj Ružindol s Majcichovom. Hostia zvíťazili 2:0 po góloch Hoblíka a Holku.

góly: Hoblík, Holka

RUŽINDOL (1.polčas): Uhlár – Minarovič, M. Morong, Matula, Gruchalák (30. Marcel Domorák), M. Turoň, Horváth (25. Brion), Moncman, Bardáč, Pokrývka, P. Turoň (22. Babka)

RUŽINDOL (2.polčas): Uhlár – Minarovič, Horváth, Karady (75. P. Turoň), M. Turoň (66. Gruchalák, 89. M. Turoň), Brion, Moncman, Marián Domorák (74. Babka), Marcel Domorák, Vrždiak, Pokrývka

MAJCICHOV (1. polčas): Miškovič - Krivosudský, Urc, Štrbo M., Židek - Neštický, Zajíček, Marek - Hoblík, Hrčka, Prochádzka

MAJCICHOV (2. polčas): Puschenreiter – L. Štrbo, Urc, M. Štrbo, Bott - Neštický, Mišina, Marek - Holka, Škultéty, Valovič