Juniori Spartaka v generálke porazili rezervu West Hamu, súťaž budú hrávať na Lokomotíve

ŠPORT - Futbal - Spartak | 26.7.2017, 12.01, Ján Král

Futbalisti juniorky Spartaka posilnený o Tomoviča a Yilmaza z áčka zdolali v prípravnom zápase rezervný tím londýnskeho celku West Ham United 3:1. Duel sa hral v rámci sústredenia anglického tímu na Slovensku.

Juniori Spartaka v generálke porazili rezervu West Hamu, súťaž budú hrávať na Lokomotíve

V Spartaku už pôsobia obaja bratia Vantrubovci. Martin je brankár A-mužstva, Tomáš (na fotografii v bielom) prišiel počas letnej prestávky z Lokomotívy do juniorky Spartaka. Foto: Lukáš Grinaj

Na ihrisku v Modranke sa ujali vedenia Trnavčania, keď center Neštráka v 7. minúte skončil prekvapujúco za chrbátom brankára Bloca.

Hostia vyrovnal po kombinačnej akcii a spätnej prihrávke na Powell. Stredopoliar kladivárov nemal problém skóroval.

Ani pri druhom góle Londýnčanov nepodržal brankár, Gombala bol hlavou pri centrovanej lopte skôr ako vybiehajúci gólman súpera a poslal andelov znova do vedenia.

Definitívnu podobu výsledku dal v 69. minúte Yilmaz.

Pre zverencov trénera Vladimíra Ekhardta išlo o poslednú previerku pred štartom tretej ligy západ.

Domáce zápasy budú hrávať tento rok na trnavskej Lokomotíve, kde sa v ostrom súboji predstavia už túto nedeľu 30. júla o 10.30 o 17.00 proti Beluši.

Spartak Trnava juniori - West Ham United U23 3:1 (2:1)

Góly: 7. Neštrák, 22. Gombala, 69. Yilmaz - 20. Powell

SPARTAK: Urminský - Gombala, Marianovič, Juhás, Pavlovčík - Neštrák, Tomovič, Magdolen, Martinko - Yilmaz, Vantruba

Striedali: Kozmel, Bango, Bogdanovski

WEST HAM: Bloc - Ngakia, Mingi, Wells, Hannam - Belic - Hamilton, Rosa, Powell, Longelo - Gordon