Futbal, 7. liga B: Borovce vyhrali v Chtelnici, Piešťany zdolali Pečeňady

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.8.2017, 20.35, prispievatelia

Ešte v sobotu vyhrali Borovce v Chtelnici 2:1. Domáci síce išli do vedenia už v siedmej minúte zásluhou Tomášku, ale hostia vyrovnali do polčasu po góle Péčiho a v 67. minúte otočili skóre po zásahu Ondreja Macháča.

Futbal, 7. liga B: Borovce vyhrali v Chtelnici, Piešťany zdolali Pečeňady

Strelec dvoch gólov Piešťan Jozef Glos (modrý) dal už v 1.minúte gól z priameho kopu, z tejto šance však neprekonal brankára hostí ani na trikrát. Foto: Gabriel Kopúnek

Duel Kľačany – Prašník sa skončil remízou 3:3. Domáci dva razy viedli, no napokon im musel stačiť bod. Najviac to môže mrzieť Ľubomíra Mokričku, ktorý dal hetrik.

Bojničky si vezú tri body z Ratnoviec. Najväčšou mierou sa o výhru zaslúžil Dávid Vokel. Jeho tri góly prišli až v druhom polčase a rozhodli. Okrem Vokela sa do streleckej listiny zapísali aj Peter Halas a Ľubomír Kabát.

Vďaka Ľubošovi Miklovičovi a jeho dvom gólom si z Maduníc vezú tri body Moravany. Prvý gól padol v ôsmej minúte, druhý znamenajúci poistku krátko pred koncom duelu.

Ostrov prehrával po dvadsiatich minútach s Dolným Lopašovom na domácej pôde 0:1, ale ešte do polčasu otočili vývoj stretnutia Valo a Kantek. V druhej časti hry pridal svoj druhý gól v zápase Kantek a skóroval aj Pavol Kabát.

Zápas Trakovice – Veselé rozhodol striedajúci Matúš Krajčovič v úplnom závere. V tom čase bol na ihrisku iba pár sekúnd. Domáci vyhrali 1:0.

Piešťany nezaváhali ani v súboji proti Pečeňadom. Skóre otvoril v druhej minúte Glos zo štandardky, dva góly pridal Martin Gula. V druhom polčase rozšíril svoj strelecký účet Glos a bolo vymaľované. Pre tohto hráča to bol už piaty a šiesty gól v sezóne, vďaka čomu vedie tabuľku strelcov. Pre Piešťany zároveň išlo o tridsiaty víťazný zápas v rade.

Dubovany si poradili so Šípkovým na jeho ihrisku rozdielom triedy 3:0. Dva góly zaznamenal Matúš Lietavec a jeden pridal z penalty Lukáš Lesaj.