Futbal, 5. liga: Trebatice porazili Mokrý Háj, Horné Orešany remizovali s Gbelmi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.8.2017, 20.58, prispievatelia

Pri streleckej chuti bol v zápase Trebatice – Mokrý Háj opäť Směrička, ktorý v šestnástej minúte otvoril skóre. O päťdesiat minút pridal druhý gól domácich Chebeň, čím zariadil víťazstvo 2:0.

Futbal, 5. liga: Trebatice porazili Mokrý Háj, Horné Orešany remizovali s Gbelmi

Trebatičan Chebeň (v bordovom v súboji) sa zapísal do listiny strelcov. Archívne foto: Tomáš Horký

Trebatice vedú tabuľku piatej ligy pred druhými Gbelmi, ktoré strácajú dva body.

V Horných Orešanoch síce dva razy viedli, ale domáci stihli vždy vyrovnať.

Najprv sa to poradilo z penalty Rajtovi, krátko pred koncom sa do listiny strelcov zapísal aj Drozda a vyrovnal na konečných 2:2.