Futbal, 8. liga A: Opoj porazil Sláviu, Smolenice otočili proti Lovčiciam

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.8.2017, 20.49, prispievatelia

Slovenská Nová Ves vezie tri body z Dlhej po výsledku 3:2. Domáci síce dva razy viedli po góloch Dubravca a Jelemenského, ale hostia po góloch Hustého, Troga a Kusého vyhrali.

Opora Opoja Ladislav Doka sa na šestnástke kľučkou zbavil brániaceho slávistu Michal Urbánka a bodlom poslal loptu za chrbát bezmocného brankára Rihu. Išlo o prvý gól Opoja v zápase, zakrátko pridal Doka aj druhý presný zásah, keď odrazenú loptu spoza šestnástky napálil nechytateľne k tyči. Foto: Ján Král

Opoj zdolal trnavskú Sláviu tesne 3:2. Domáci viedli po góloch Doku 2:0, neskôr aj 3:1, ale v závere sa museli obávať o výsledok pretože na rozdiel jedného gólu znížil za hostí Márföldi.

Ani dva góly Drába a dva presné zásahy Kumančíka nestačili Bíňovciam na body na Bukovej. Za domácich si strelecké kopačky obul Martin Študenc a zaznamenal štyri presné zásahy. Jedným mu sekundoval Martin Mišči.

Lovčice viedli v Smoleniciach 1:0 po góle Zlámala, ale domáci štyrmi gólmi otočili vývoj stretnutia.

Aj Dolné Dubové výhravalo vo Vlčkovciach po zásahu Obšivana 1:0, ale do polčasu vyrovnal Bartoš z penalty a Tibor Guľa v 73. minúte rozhodol o výhre domácich.

Buková – Bíňovce 5:4 (4:2)

Góly: 17., 36., 43. a 60. Študenc, 22. Mišči – 9. a 31. Dráb (druhý z pen), 47. a 85. Kumančík

ČK: 53. Molnár (Buková)

Smolenice – Lovčice 4:2 (0:1)

Góly: 57. Sudin, 70. P. M. Hodulík, 75. Benca, 82. Kollarovič – 18. Zlámal, 89. Maar

Vlčkovce – Dolné Dubové 2:1 (1:1)

Góly: 45. Bartoš (z pen), 73. Guľa – 25. Obšivan

1   Slovenská Nová Ves 3 3 0 0 11:4 9
2   Smolenice 3 3 0 0 12:6 9
3   Buková 3 3 0 0 12:9 9
4   Bíňovce 3 2 0 1 15:7 6
5   Opoj 3 2 0 1 10:7 6
6   Slávia Trnava 3 1 0 2 10:6 3