Futbal, 4. liga: Malženice a Hlohovec bodovali naplno, Vrbové remizovalo s Myjavou

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.9.2017, 21.33, Ján Král

V Jaslovských Bohuniciach gól nepadol, Partizánske si odnáša bod. Domácim chýbalo v koncovke viac šťastia.

Futbal, 4. liga: Malženice a Hlohovec bodovali naplno, Vrbové remizovalo s Myjavou

Prvý gól Malženíc vsietil Matej Rehák. Foto: Ján Král

Vrbové otvorilo skóre v zápase s Myjavou v 19. minúte, keď strieľaná prihrávka Streckého našla pred bránkou Zelenaya a ten zblízka skóroval. Kopaničiarom sa podarilo vyrovnať po hodine hry, keď po rohu trafil hlavou Horeš.

Hlohovcu vystrieľali tri body v dueli s Holíčom jeho ofenzívne tykadlá. Po bezgólovom polčase sa krátko po návrate z kabín presadil Tomáš Došek a o pät minút neskôr aj Marián Kolony. Hostia na tieto momenty dokázali reagovať už iba gólom Koryčáneka. Viac sa výsledok nemenil, Slovan tak získal tri body za víťazstvo 2:1.

Veľké Kostoľany prehrali v Častkovciach najtesnejším rozdielom. O výhre domácich rozhodol v 72. minúte Marek Adamec. Domáci mali ešte v prvom polčase výhodu pokutového kopu, Martin Madro však tentoraz jedenástku nepremenil.

Malženice doma potvrdili úlohu favorita a zdolali Domanižu 3:0. V 40. minúte prvýkrát napol sieť Rehák, krátko po návrate z kabín pridal druhý gól Barborík a v 76. minúte dal trojbodovú poistku Benkovský.

Boleráz síce viedol v Trenčianskych Stankovciach po góle Poláka zo 61. minúty, domáci ale rýchlo vyrovnali Hazdom a v 70. minúte im zariadil víťazstvo 2:1 bývalý spartakovec Repa.