Futbal, 5. liga: Trebatice aj Horné Orešany strelili päť gólov a získali tri body

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.9.2017, 22.05, Ján Král

Trebatice pokračujú vo víťaznej sérii. Aj vo štvrtom súťažnom zápase novej sezóny bodovali naplno. Tentoraz si poradili s Brodským.

Futbal, 5. liga: Trebatice aj Horné Orešany strelili päť gólov a získali tri body

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

Hostia síce cez polčas viedli po góle Gondu, lenže v druhom spustili domáci gólovú kanonádu. Letná posila Daniel Sýkora prišiel na ihrisko až v 35. minúte namiesto Kirku, stihol ale streliť hetrik. Gólovo sa pridali aj Machač a Jakubek, konečný rezultát tak bol 5:1.

Päť presných zásahov nasúkali súperovi aj Horné Orešany. Ich víťazstvo 5:2 nad Moravským Svätým Jánom je o to cennejšie, že sa zrodilo na súperovej pôde. Dva góly TJ Iskra zaznamenal Planeta, do listiny strelcov sa zapísali aj Hodulík, Zvonár a z penalty Rajt.

Naplno zabrali i Gbely, v Mokrom Háji vyhrali 3:1.

5. LIGA Z – 4. KOLO:

Moravský Svätý Ján – Horné Orešany 2:5 (1:3)

Góly: 36. Bolf, 83. Nemec (pen) - 2. a 49. Planeta, 30. Hodulík, 34. Zvonár, 65. Rajt (pen)

HOR. OREŠANY: Smolek – Turanský, Drozda, Malacký, Kondrček, Marek Krchnavý, Zvonár, Rajt, Hodulík, Blažo, Planeta (M. Mekký, Babirát, Križan)

Trebatice – Brodské 5:1 (0:1)

Góly: 53., 71. a 77. Sýkora, 66. Machač, 85. Jakubek – 23. Gonda

TREBATICE: Veselý – Pekarovič, Chebeň, Kotula, Kuťka, Směřička, Marušinec, Kirka, Mahcač, Jankech, Mosný (Sýkora, Straka, Greguš, Jakubek, Horanský)

Mokrý Háj – Gbely 1:3 (1:0)

1   Trebatice 4 4 0 0 13:1 12   0
2   Gbely 4 2 1 1 8:4 7   7
3   Mokrý Háj 4 2 0 2 10:6 6   -3