Sobota 23. 9., meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Boleráze, Malženice strelili tri góly za tri minúty

Vydané 10.9.2017 o 19.59, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Malženice vyhrali v Trenčianskych Tepliciach 3:0. Dynamo udrelo v druhom polčase, keď v rozpätí troch minút vsietilo tri góly. Strelecký účet stretnutia otvoril striedajúci Herák, pridal sa Rehák a krátko na to aj Krajčovič.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Boleráze, Malženice strelili tri góly za tri minúty

Letná posila Malženíc Denis Herák strelila za svoj nový klub prvý gól. Foto: Ján Král

Vrbové priviezlo bod z Partizánskeho za bezgólovú remízu. Už v 8. minúte museli hostia striedať, zraneného Šimora nahradil Sumer.

Častkovce vybavili zápas v Holíči za polčas, vyhrali tam 4:0. Myjava zdolala Prečín tiež rozdielom triedy.

O prekvapenie sa postarali Jaslovské Bohunice. Na ihrisku Boleráza dokázali zvíťaziť 2:1, hoci prehrávali od 36. minúty po góle Mackovčína. Strelecky disponovaný Halmo ale v 52. minúte vyrovnal a v záverečných minútach strhol druhým gólom v zápase víťazstvo na stranu ŠK Blava.

Veľké Kostoľany sa dočkali prvého víťazstva v súťaži. Nováčik síce prehrával s Novou Dubnicou po góle Pilného, zvrat však naštartoval v 62. minúte Svítek, gólovo sa pridal Grígel a tri body pečatil gólom v samom závere na 3:1 Virág.

Hlohovcu zápas nevyšiel, na pôde Šimonovian podľahol 0:3.