Futbal, 5. liga: Trebatice vyhrali aj v hodových Horných Orešanoch

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.9.2017, 23.29, Ján Král

Gbely prekvapujúco podľahli nad domácej pôde Moravskému Svätému Jánu 2:4, Brodské sa vyhuplo na druhé miesto tabuľky po výhre 4:1 nad Mokrým Hájom.

Futbal, 5. liga: Trebatice vyhrali aj v hodových Horných Orešanoch

Lukáš Kirka strelil víťazný gól Trebatíc. Archívne foto: Miroslav Ledecký

Zdolali všetky prekážky. Trebatice vyhrali v prvej časti nad každým zo súperov v piatej lige západ. Víťazstvo si v nedeľu pripísali aj na ihrisku Horných Orešian.

Do vedenia poslal lídra tabuľky z penalty v 24. minúte Marušinec. Domáci sa však nevzdávali, hody v obci im velili bodovať a v 54. minúte vyrovnal z pokutového kopu Rajt.

Keď to už vyzeralo na deľbu bodov, zobral si hlavné slovo hosťujúci Kirka a v 85. minúte zariadil výsledok 1:2.

Súťaž sa samozrejme pre Trebatice nekončí, s každým zo svojich súperov sa stretnú ešte trikrát.