Svätý Peter sa sklonil pred andelmi: Spartakovci hladko prešli cez štvrtoligistu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 13.9.2017, 18.59, Ján Král

Futbalisti trnavského Spartaka nepripustili v treťom kole Slovnaft Cup-u žiadne komplikácie a na pôde účastníka štvrtej ligy juhovýchod zo Svätého Petra vyhrali vysoko 8:1.

Ilja Čeredničenko strelil v zápase dva góly. Foto: Ján Král

Andeli rozhodli o svojom postupe do ďalších bojov v podstate už za 28. minúte, keď po góloch Lukiča, Vlaska a Yilmaza vyhrávali trojgólovým rozdielom. Posledný menovaný pridal do prestávky ešte jeden gól.

Domáci síce gólom do šatne korigovali, po návrate z kabín však navýšil skóre dvoma zásahmi Čeredničenko a jedným Bogdanovski. V samom závere si ešte domáci strelili vlastný gól.

Záznam zápasu:

Slovnaft Cup – 3. kolo:

Svätý Peter – Spartak Trnava 1:8 (1:4)

Góly: 45. Kianek – 12. Lukič, 19. Vlasko (pen), 28. a 34. Yilmaz, 75. a 88. Čeredničenko, 86. Bodganovski, 90. vlastný