Futbal, 6. liga: Zvončín porazil Siladice, Zavar naplno bodoval v Dechticiach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.9.2017, 18.14, prispievatelia

Už v sobotnom zápase vyhral Zvončín nad Siladicami 3:0. V prvom polčase dvomi gólmi zaúradoval Dolinaj a v druhej časti hry pridal poistku Bočko. Hoci to výsledok nenapovedá, hostia boli hlavne po zmene strán lepším tímom, zhoreli ale v koncovke.

Futbal, 6. liga: Zvončín porazil Siladice, Zavar naplno bodoval v Dechticiach

Maksym Stepanenko (v modrom) strieľa štvrtý gól Červeníka. Foto: Ján Král

Tesné víťazstvo nad Leopoldovom si pripísali na domácej pôde Voderady. Zápas vyhrali 3:2, hoci po polčase bolo skóre vyrovnané. Hostia dva razy viedli, napokon sa však po góloch Tománka a Dubovského zo záveru tešili domáci.

Zavar si poradil s Dechticami, na súperovej pôde vyhral 3:0. Góly aktuálneho lídra súťaže strieľali Bučiar a Vyskoč v prvom polčase a Beňo v druhom.

Na súperovej pôde sa darilo aj Majcichovu, ktorý vyhral v Cíferi 5:2. Prvý polčas viedli domáci po góle Tibenského, ale tri góly hostí v druhom dejstve znamenali obrat vývoja. Adam Krutý síce potom z penalty znížil na rozdiel jedného gólu, avšak Hoblík a Hrčka rozhodli o výhre hostí o tri góly.

Aj Drahovce viedli po polčase v Križovanoch, ale napokon ostali všetky body v Križovanoch. Dvomi gólmi v 85. a 90. minúte to vybavil Branislav Barniak. Domáci vyhrali 3:2 a zaznamenali prvé víťazstvo v súťaži.

Horná Krupá potvrdila úlohu favorita a Koplotovciam naložila poltucet. O šesť gólov sa postaralo celkovo šesť rôznych hráčov. Do listiny strelcov sa zapísali Gašparík, Heteš, Mikláš, Šiška, Nemček a aj striedajúci Ivanič.

Špačince už viedli v Dolnej Krupej 4:0, ale domáci dokázali znížiť na rozdiel jediného gólu. Stalo sa tak v 79. minúte, ale viac už domáci nestihli a k bodom nepomohli ani dva góly Sekeru.

Červeník vyhral nad Zelenčom presvedčivo 5:1, prvý a posledný gól duelu dal Denis Kopúnek. Okrem neho skórovali aj Jarábek, Modrovič a Stepanenko. Dôležitým momentom duelu bolo vylúčenie Kociana v 41. minúte za urážku rozhodcu, Červeník vtedy viedol 2:1.

6. LIGA – 7. KOLO:

Zvončín – Siladice 3:0 (2:0)

Góly: 7. a 24. Dolinaj, 81. Bočko

ZVONČÍN: Honza - Kopčan, Glasa, Vandák, Bočko, Jankovič, Brestovanský, Zelenský, Backa, Dolinaj, Brečka (Selnekovič, Mihálik, Ryšavý)

SILADICE: Dúcky - Richnák, Branislav Fančo , Fančo, Horváth, Rau, Varga, Sekereš, Halmo, Mesároš, Gábor (Benovic, Lančarič)

Voderady – Leopoldov 3:2 (1:1)

Góly: 31. Šoka, 82. Tománek, 84. Dubovský – 13. Pobjecký, 50. Endrle,

VODERADY: Páleník - Brestovanský, Rosypál, Tománek, Zelenský, Lacuška, Trog, Šoka, Plavucha, Gašparovič, Cibulka (Páleník, Dubovský, Bachratý, Džugan)

LEOPOLDOV: Janega - Gatci, Svitek, Pobjecký, Loskot, Krajinčák, Tvrdý, Endrle, Čeliga, Švestka, Stanislav Piovarči (Kočí)

Dechtice – Zavar 0:3 (0:2)

Góly: 17. Bučiar, 30. Vyskoč, 84. Beňo

DECHTICE: Galbavý - Marek Maška, Drgoň, Pavol Maška, Krivánek, Sliva, Hlavatovič, Komadel, Kunka, Peter Maška, Cmero (Srdoš, Kúdela, Kalaš, Danko)

ZAVAR: Žitník - Táčovský, Kardoš, Oláh, Šiška, Ďuriš, Beňo, Vignjević, Vyskoč, Matej Psota , Burčiar (Dobrovodský, Vyskoč, Potisk, Kovačič)

Cífer – Majcichov 2:5 (1:0)

Góly: 29. Tibenský, 82. Krutý (z pen) – 49. Marek, 54. a 87. Hoblík, 58. Neštický, 89. Ľ. Hrčka

CÍFER : Jurík - Gašparovič, Fajkus, Slabý, Tibenský, Krutý, Mrva, Paštiak, Kupkovič, Gross, Domorák (Kročka)

MAJCICHOV: Miškovič - Scheip, Holka, Štrbo, Tomáš Marek , Hoblík, Zajíček, Hrčka, Neštický, Valovič, Tokoš (Škultéty, Bukovec)

Križovany – Drahovce 3:2 (1:2)

Góly: 20. Hrnčiar, 85. a 90. Barniak – 26. Vančo, 28. Šúst

KRIŽOVANY : Bzdil - Šiška, Vrábel, Horský, Grexa, Baláž, Hrnčiar, Táčovský, Barniak, Červenka, Kapitán (Demovič, Táčovský)

DRAHOVCE: Putera - Šúst, Horúcka, Bihari, Valla, Marek Gabriš , Poláčik, Vančo, Bednár, Marušic, Šerjeník

Horná Krupá – Koplotovce 6:1 (3:1)

Góly: 27. Gašparík, 34. Heteš, 41. Mikláš, 50. Šiška, 76. Nemček, 88. Ivanič – 44. K. Daniš

H. KRUPÁ : Horný - Nižňan, Šiška, Heteš, Bron, Holič, Gašparík, Strečanský, Mikláš, Nemček, Fodor (Zaoral, Boledovič, Šige, Daniš, Ivanič)

KOPLOTOVCE: Moravčík - Tvrdý, Škreňo, Andelković, Volko, Marek Tajber , Krajčo, Čulák, Daniš, Farkaš, Pokryvka (Lackovič)

Dolná Krupá – Špačince 3:4 (0:4)

Góly: 59. a 79. Sekera, 74. Bohunický – 5. Izakovič, 10. Píš, 18. Sedlák, 39. A. Adámek

D. KRUPÁ: Vravúšek - Bachratý, Hrubý, Gažo, Gottwald, Štrbo, Bohunický, Kvetan, Sekera, Sucháň, Horváth (Olšovský, Hrčka)

ŠPAČINCE: Palšovič - Zemko, Hrebenár, Jánoš, Dušan Chudý , Adámek, Pilíšek, Píš, Izakovič, Sedlák, Mrva (Hornák, Lukáč)

Červeník – Zeleneč 5:1 (2:1)

Góly: 5. a 87. Kopúnek, 36. Jarábek, 60. Modrovič, 66. Stepanenko - 22. Bilčík

ČK: 41. Kocian (Zeleneč)

ČERVENÍK: Janíček - Marcel Modrovič, Jarábek, Gábriš, Krajčovič, Kopúnek, Modrovič, Boháčik, Stepanenko, Králič, Mihálik (Nemec, Babic)

ZELENEČ: Gottstein - Milan Bartovič , Kocian, Klandúch, Bilčík, Bednárik, Horváth, Maron, Pavelek, Šimonovič, Hradský (Čapla, Tibenský, Nižňan, Angyal)

Voľno: Krakovany