Futbal, 4. liga: Boleráz porazil Domanižu, Jaslovské Bohunice remizovali s Vrbovým

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.9.2017, 20.40, Ján Král

O výsledok kola sa postarali Trenčianske Stankovce, ktoré rozdrvili Trenčianske Teplice 9:0.

Futbal, 4. liga: Boleráz porazil Domanižu, Jaslovské Bohunice remizovali s Vrbovým

Momentka zo zápasu Jaslovské Bohunice - Vrbové. Foto: facebook.com/ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice futbal

Počasie urobilo škrt cez rozpočet v programe štvrtej ligy, kde pre rozmočené terény nehrali v Hlohovci, Malženiciach, Častkovciach ani Novej Dubnici. Stretnutia sú odložené na 1. novembra s výkopom o 13:30.

Boleráz sa ujal proti Domaniži vedenia zásluhou Mackovčína, ktorý v 19. minúte premenil prihrávku Líšku. Slavoj mal po zmene strán viacero šancí, aby zvýšil svoje vedenie, nestalo sa, naopak v 78. minúte nešťastným vlastencom vyrovnal Polák. Napokon sa ale modro-bieli tešili z troch bodov, pretože po Lošonského prieniku do šestnástky zblízka stanovil na 2:1 Németh.

V sobotnom dueli Jaslovských Bohuníc a Vrbového gól nepadol, družstvá sa rozišli po remíze 0:0.