Hokejisti sú stále bez bodu, doma tesne podľahli Prešovu

ŠPORT - Hokej | 21.9.2017, 10.43, prispievatelia

Góly Trnavy strelili Mrava a Kamenický.

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Ani na tretí pokus sa nepodarilo trnavským hokejistom bodovať. Na svojom ľade nestačili na Prešov a podľahli mu tesne 2:3.

Skóre otvoril v dvanástej minúte hosťujúci Marcel Baláž a týmto gólom hostia aj prvú tretinu vyhrali.

V samom úvode strednej časti hry zvýšil náskok Prešova Dominik Šimčák, ale krátko po polovici stretnutia znížil z pohľadu Trnavy na 1:2 Filip Mrava.

Tretiu tretinu začali impozantne Trnavčania, na 2:2 vyrovnal v presilovke Juraj Kamenický. Radosť domácich však trvala len čosi viac ako minútu a opäť viedli hostia, trafil sa Samuel Chalupa.

Gladiátorom nepomohla k bodom ani hra bez brankára minútu pred koncom a po prehre 2:3 ostávajú s nulou na konte.

Získať prvé body sa pokúsia trnavskí hokejisti už v piatok 22. septembra od 17.30 na ľade Michaloviec.