Futbal, 8. liga B: Trinásť gólov v Šterusoch, sedem statočných v Žlkovciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.9.2017, 14.54, prispievatelia

Kočín-Lančár nastúpil na ihrisku Žlkoviec iba so siedmymi statočnými a za stavu 3:0 pre domácich bol zápas ukončený pre nízky počet hráčov hostí.

Futbal, 8. liga B: Trinásť gólov v Šterusoch, sedem statočných v Žlkovciach

Ilustračné foto: archív hlas.sk

Pastuchov vyhral v Nižnej 5:0, hetrikom sa zaskvel Gunda, dva góly hostí pridal Lukáčik.

Trinásťgólovú prestrelku videli diváci v Šterusoch. Polčas vyhrali hostia z rezervy Malženíc 4:3, ale na konci duelu sa tešili domáci po výsledku 7:6.

Hetriky za domácich strelili Jankovič a Žilka, tri góly stihol aj hosťujúci Maruna.

Dolné Trhovište vyhralo v Banke 4:2, v zápase sa tri razy za hostí trafil presne Vilček.

V šlágri kola vyhralo Šulekovo nad Sokolovcami 1:0, o výsledku rozhodol v tretej minúte Kršňák.

Sokolovce napriek prehre stále vedú v súťaži o bod, práve pred Šulekovom.

8. LIGA B – 8. KOLO:

Žlkovce – Kočín-Lančár 3:0 (3:0)

Góly: 3. Kinči, 22. P. Kollár, 25. Benko

Nižná – Pastuchov 0:5 (0:2)

Góly: 31., 39. a 84. Gunda, 47. a 59. Lukáčik

Šterusy – Malženice B 7:6 (3:4)

Góly: 4., 8. a 90. Jankovič, 13. Križko, 65., 75. a 78. Žilka – 3., 11. a 90. Maruna, 17. Hruška, 33. I. Lietavec, 86. Valent

Banka – Dolné Trhovište 2:4 (0:2)

Góly: 61. Samuhel, 86. Kiss – 23., 51. a 58. Vilček, 36. Biščiak

Šulekovo – Sokolovce 1:0 (1:0)

Gól: 3. Kršňák

1   Sokolovce 8 6 1 1 38:10 19
2   Šulekovo 8 6 0 2 30:14 18
3   Štreusy 8 5 2 1 24:21 17
4   Žlkovce 8 5 1 2 31:14 16