Futbal, 4. liga: Malženice zvíťazili v Holíči, naplno zabrali aj Veľké Kostoľany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.9.2017, 20.21, Ján Král

Len päť minút bol na ihrisku striedajúci Hlohovčan Galbička a vyrovnal na ihrisku Partizánskeho na 1:1. Ďalší gól už nepadol a tak sa body v zápase delili.

Futbal, 4. liga: Malženice zvíťazili v Holíči, naplno zabrali aj Veľké Kostoľany

Silvester Grígel pomohol Veľkým Kostoľanom svojím výkonom k výhre v zápase s Trenčianskymi Stankovcami. Foto: Ján Král

Veľké Kostoľany prehrávali s Trenčianskymi Stankovcami od 15. minúte po góle Repu. Lenže v 59. minúte zavelil k obratu Beko a v 82. minúte ho dovŕšil Strečanský.

Malženice čakali na gól v Holíči do 58. minúty, potom ich do vedenia poslal Kovársky. V 79. minúte zvyšoval vedenie zo štandardky Juhász. Exligista Konečný síce domácim v závere vykresal iskierku nádeje, lenže v 89. minúte si strelili vlastný gól a tak Dynamo vyhralo 3:1.

Zelenay z Vrbového nepremenil v 20. minúte zápasu s Prečínom nariadenú penaltu a domácich to po záverečnom hvizde rozhodcu poriadne mrzelo. V 28. minúte totiž Košút strelil gól a ako sa napokon ukázalo, bol jediný v dueli. Nepomohlo ani frontálne striedanie cez polčas, keď domáci tréner poslal na ihrisko trojicu čerstvých hráčov.

Dva góly Kristiána Sádeckého rozhodli o triumfe Domaniže nad Jaslovskými Bohunicami.

Duel Trenčianske Teplice – Boleráz odložili pre nespôsobilý terén.