Štvrtok 22. 2., meniny má Etela, zajtra Roman(a).Význam mien.

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Šimonovany, Veľké Kostoľany remizovali v Boleráze

Vydané 1.10.2017 o 18.47, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

V Hlohovci bol cez víkend jarmok a prispeli k nemu pozitívne aj domáci futbalisti, ktorí si poradili s Vrbovým 4:2. Do polčasu dali góly Suchánek a Domasta, po zmene strán dvakrát napol sieť Kolony. Za hostí strelil dva góly Srnec, ktorý prišiel na ihrisko na druhý polčas.

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Šimonovany, Veľké Kostoľany remizovali v Boleráze

Momentka zo zápasu Malženice - Šimonovany. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Hodové slávnosti oslávili pozitívne aj Jaslovské Bohunice . Prečín doma zdolali presvedčivo 4:0. V závere prvého dejstva strelil dva góly Machovič, v 72. minúte pridal Doka tretí gól a v samom závere striedajúci Meško aj štvrtý. Hostia hrali od 48. minúty bez vylúčeného Gajdošíka.

Hodový zápas nevyšiel iba Bolerázu, doma s Veľkými Kostoľanmi „iba“ remizoval. Diváci gól v dueli nevideli.

Malženice si upevnili postavenie na čele tabuľky. V súboji prvého s druhým zdolali Šimonovany 2:0. Skóre otváral v 38. minúte Královič, tri body pred Dynamo poistil v 84. minúte Juhász.

4. LIGA SZ – 8. KOLO:

Hlohovec – Vrbové 4:2 (2:0)

Góly: 17. Suchánek, 34. Domasta, 56. a 59. Kolony – 50. a 75. Srnec

HLOHOVEC: Kinče – Dzurek, Domasta, M. Habán, Svíba, Andrássy, Veľký, Cabadaj, Galbička, Suchánek, Kolony (Mičian, Janík, P. Blaho, Krajčo)

VRBOVÉ: Amcha – Michálek, Verchola, Vlado, Strecký, Kurinec, Ďuračka, Prosňanský, Blaško, Zelenay, Klasovitý (Srnec)

Jaslovské Bohunice – Prečín 4:0 (2:0)

Góly: 42. a 44. Machovič, 72. Doka, 90. Meško

ČK: 48. Gajdošík (Jasl. Bohunice)

JASL. BOHUNICE: Sakar – Broš, Jakubička, Poláček, Prvý, Janso, Machovič, P. Krajčovič, Dobiš, Halmo, Pavlík (Hrabovský, Maron, Meško)

Boleráz – Veľké Kostoľany 0:0

BOLERÁZ: Hrivňák – Klačo, Hutár, Lalík, Lošonský, P. Daniš, Mackovčín, Mir. Daniš, Bago, Blaško, Líška (Mar. Daniš)

VEĽ. KOSTOĽANY: Orichel – Kolarovič, Strečanský, Mačica, Beko, Grígel, Šuliman, Ajpek, Svítek, Virág, Buchanec (Troják, Blanárik, Bachňák, Lopatka)

Malženice – Šimonovany 2:0 (1:0)

Góly: 38. Královič, 84. Juhász

MALŽENICE: Székely – Lulovič, Lančarič, Milota, Kovársky, Čmilanský, Barborík, Rehák, Balážik, Královič, Braniša (Juhász, Benkovský, Herák, Hlúch, J. Krajčovič)

Okresný úrad zamietol hromadné odvolanie proti zahusťovaniu sídliska

Zelenú novostavbe dali najskôr poslanci Mestského zastupiteľstva v Trnave, ktorí pre ňu menili územný plán. celý článok

Vrahovi Mareka Kalužu z Vrbového zvýšili trest, odsedí si 21 rokov

Vrahovi Mareka Kalužu z Vrbového zvýšili trest, odsedí si 21 rokov

K pôvodnému trestu odňatia slobody na 19 rokov pribudli Róbertovi Reškovi ďalšie dva roky za lúpež fotoaparátu. celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava El Gauco Autoumývareň Industry Fiat Tanex Sedem A-mont Trnava Gašparík 2018 Bábence Remax Sport House Angels 2%

El Maestro mal pred Zlatými Moravcami ťažké rozhodovanie, Kadlec hral so sebazaprením

Spartak Trnava dohrával zápas v Zlatých Moravciach bez zraneného Matúša Čonku. Ten si podvrtol členok... pozrieť video