Futbal, 5. liga: Horné Orešany zdolali Brodské, Trebatice v Gbeloch okúsili trpkosť prehry

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.10.2017, 19.34, Ján Král

V dueli Moravský Svätý Ján – Mokrý Háj žiaril hosťujúci Čermák, ktorý strelil štyri góly.

Futbal, 5. liga: Horné Orešany zdolali Brodské, Trebatice v Gbeloch okúsili trpkosť prehry

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Prvú prehru v sezóne utrpeli Trebatice. V Gbeloch prehrali 1:4, hoci od 9. minúty viedli po góle Machača. Lenže domáci v 36. minúte vyrovnali z penalty a ešte do prestávky otočili skóre vo svoj prospech.

V 64. minúte fauloval Marušinec súpera v gólovej šanci a Trebatice hrali o muža menej. V oslabení inkasovali ešte dva góly.

Naopak, Horné Orešany zabrali naplno, Brodské zdolali po góloch Malackého a Zvonára 2:0 a posunuli sa v tabuľke na tretie miesto práve pred svojho nedeľného súpera.