Prvá výhra vonku: Trnavskí hokejisti otočili zápas v Topoľčanoch

ŠPORT - Hokej | 7.10.2017, 14.35, prispievatelia

Pred takmer tisíckou divákov rozhodli gladiátori v poslednej tretine.

Prvá výhra vonku: Trnavskí hokejisti otočili zápas v Topoľčanoch

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Prvá tretina sa v súboji hokejistov Topoľčian a Trnavy skončila remízou. Prvý gól strelili domáci až krátko pred polovicou stretnutia.

Gladiátorom sa poradilo vyrovnať zásluhou Schmidta až v 50. minúte. Hostia napokon vybojovali všetky tri body, keď Ftáčnik o tri minúty po Schmidtovi strelil gól na 2:1. Takmer tisícka divákov už viac presných zásahov nevidela.

Gladiátori tak otočili zápas v poslednej tretine a zaznamenali prvú výhru v sezóne, v priebežnej tabuľke im patrí ôsme miesto v tabuľke.

V stredu 11. októbra hostia Trnavčania doma Skalicu. Zápas sa začína o 17.00.