Spartakovci pokračujú vo víťaznej šnúre, v Michalovciach vyhrali rozdielom triedy

ŠPORT - Futbal - Spartak | 14.10.2017, 17.09, prispievatelia

Góly andelov strelili Čonka, Jirka a Kadlec.

Spartakovci pokračujú vo víťaznej šnúre, v Michalovciach vyhrali rozdielom triedy

V piatej minúte prenikol po pravej strane Čanturišvili a poslal pred bránu prihrávku, ktorú zužitkoval Matúš Čonka a v sklze skóroval. Trnava viedla v Michalovciach 1:0.

Druhý gól andelov prišiel v 23. minúte, keď Marvin Egho lobom za obranu zo stredového kruhu našiel nabiehajúceho Erika Jirku a mladý strelec prepasíroval loptu okolo brankára.

Trnavčania kontrolovali priebeh polčasu a súpera pustili do zakončenia iba v závere úvodnej časti hry, keď tesne mimo brány Vantrubu pálil Danko.

V 55. minúte boli domáci blízko zníženiu, ale Šimčák netrafil loptu spadnutú medzi hráčov v šestnástke.

Trnavčania si dávali pozor na chyby a domáci nedokázali nič nebezpečné vymyslieť.

V 80. minúte si v rýchlej akcii vymenili loptu Andrej Kadlec  a Marvin Egho, druhý menovaný nebránený pred bránou vrátil Kadlecovi a ten do prázdnej brány zvýšil na 3:0.

Spartak Trnava vyhral Michalovciach rozdielom triedy  a dosiahol desiate víťazstvo v sezóne.