Futbal, 7. liga A: Modranka strelila v Dolných Orešanoch poltucet gólov, Naháč má prvé body

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.10.2017, 14.56, prispievatelia

Naháč po výhre 2:0 doma nad Trstínom získal vôbec prvé body v tejto sezóne. V druhej časti hry rozhodli o výsledku Polakovič a Sersen.

Futbal, 7. liga A: Modranka strelila v Dolných Orešanoch poltucet gólov, Naháč má prvé body

Michal Hrušovský je hráčom Košolnej. Foto: Ján Král

Pavlice vyhrali v Brestovanoch 3:2 a stále sú na čele ligy o skóre pred Modrankou. Prvý gól zápasu dal Polednák, na 2:0 navýšil presným zásahom Szabó. Následne domáci dvomi gólmi vyrovnali, keď sa trafili Daniel aj Adam Zlatohlávkovci. Víťazný gól dal v 81. minúte Richard Horňák.

Modranka viedla po polčase v Dolných Orešanoch 4:0 a napokon vyhrala 6:2. Hetrik zaznamenal Péchy, okrem neho sa trafili aj Gumbír, Mačák a Gergely.

Po góloch Vanča a Fančoviča viedli Bučany v Košolnej 2:0 a napokon to aj stačilo na tri body. Domáci síce znížili po prestávke Bobokom, ale viac už nestihli.

Prvý polčas v zápase Bohdanovce – Ružindol vyhrali domáci po dvoch góloch Marcela Heribana. Za hostí dal gól Daniel Turoň, ale v druhej časti strelil dva góly v priebehu troch minút Samuel Janiš a na koni boli hostia. Bod pre Bohdanovce zachránil striedajúci Denis Nikolovski v záverečných minútach. Rozhodca ešte stihol v závere ukázať dve červené karty, po jednej na každej strane.

Dobrá Voda viedla po polčase v Hrnčiarovciach 2:0, keď dva razy napol sieť Heltko, ale domáci sa napokon prebojovali aspoň k bodu za remízu 2:2. Krátko po polčase znížil Jedinák a Kralovič v 88. minúte vyrovnal.

Biely Kostol rozhodol zápas v Suchej až v druhom polčase. Prvé dejstvo sa skončilo remízou 1:1, keď na gól domáceho Heregu odpovedal Lukáš Jurina. Po zmene strán strelil dva góly Ostrihoň, všetky body tak putujú po výhre 3:1 do Bieleho Kostola.

Kátlovce uspeli v Jaslovských Bohuniciach porazili miestnu rezervu 2:1. V prvom polčase strelil gól hosťujúci Roman Hlavatovič, v druhej časti hry ho napodobnil Marek Hlavatovič. Za domácih znižoval Marcel Bachratý.

SWAN 7. LIGA A – 11. KOLO:

Naháč – Trstín 2:0 (0:0)

Góly: 64. Polakovič, 89. Sersen

ČK: 89. Vavro (Trstín)

NAHÁČ: Sollár - Denis Lopatka, Fančovič, Polakovič, Martin Sersen, Peter Lopatka, Sersen, Čavara, Peter Boledovič, Maška, Lukáš Boledovič (Zajíček, I. Lopatka)

TRSTÍN: Indrišek - Hlávek, Fedor, Klokner, Puschenreiter, Štibraný, Vavro, Juraj Vajsábel , Vörös, Taranda, Palkovič (Gergel, Obselka)

Brestovany – Pavlice 2:3 (0:1)

Góly: 73. D. Zlatohlávek, 76. A. Zlatohlávek – 32. Polednák, 58. Szabó, 81. Horňák

BRESTOVANY : Krajčovič - Adam Zlatohlávek, Daniel Zlatohlávek, Zelenay, Rejduga, Kozák, Sládeček, Kuchta, Dorčiak, Vidovič, Spevák (Dorčiak, Famin, Tomík)

PAVLICE: Alchus - Práznovský, Ladislav Kubík, Dunda, Križan, Martin Bočko , Horňák, Poništiak, Michal Kubík, Szabó, Polednák (Dubovský, Izakovič, Kollár, Štora)

Košolná – Bučany 1:2 (0:2)

Góly: 46. Bobok – 9. Vančo, 38. Fančovič

KOŠOLNÁ: Zachar - Kosnáč, Bobok, Karas, Greguš, Volek, Homoľa, Chudjak, Ševčík, Čavara, Sládeček (Mesíček, Hrušovský)

BUČANY: Jamrich - Vančo, Bindics, Fančovič, Bunček, Tomaškovič, Benko, Belák, Zubčák, Tanáč, Miroslav Kosnáč (Ryšavý, Kinči, Putera, Hutta)

Bohdanovce – Ružindol 3:3 (2:1)

Góly: 11. a 26. Heriban, Nikolovski – 17. D. Turoň, 53. a 56. Janiš

ČK: 90. I. Palšovič – 90. Babka

BOHDANOVCE: Kessl - Kopúnek, Palšovič, Braniša, Heriban, Sanny, Nádaský, Janec, Krivda, Peňák, Greguš (Kover, Nikolovski)

RUŽINDOL: Uhlár - Babka, Bardáč, Lukáš Minarovič , Martin Turoň, Synak, Daniel Turoň, Matula, Gruchalák, Janiš, Vrždiak (Moncman, Domorák, Morong, Tollarovič)

Hrnčiarovce nad Parnou – Dobrá Voda 2:2 (0:2)

Góly: 47. Jedinák, 88. Kralovič – 19. a 45. Heltko

HRNČIAROVCE: Šoš - Kralovič, Serbák, Sedlický, Jedinák, Hlinka, Peter Vozár, Kankara, Hruška, Peter Vozár, Palkovič (Šurina, Hanzel)

D. VODA: Krížik - Dubrava, Ondruška, Junas, Paldan, Heltko, Matej Danko , Jankovič, Prvý, Jantoš, Chmela (Fekete, Hrašna, Kubiš, Suchán)

Dolné Orešany – Modranka 2:6 (0:4)

Góly: 53. Kulíšek (z pen), 89. Tóth – 14., 26. a 76. Péchy, 41. Gumbír, 43. Mačák, 73. Gergely

D. OREŠANY: Hirner - Fogel, Hronský, Novák, Kollár, Pospíšil, Kamenický, Hudek, Šaštinský, Ščasný, Kulíšek (Martišovič, Tóth, Kollár, Sloboda)

MODRANKA: Haluzický - Sekera, Gumbír, Andrej Rakický , Gergely, Novota, Križan, Péchy, Zvolenský, Mačák, Fančovič (Valko, Malženický)

Suchá nad Parnou – Biely Kostol 1:3 (1:1)

Góly: 6. Herega – 30. L. Jurina, 63. a 79. Ostrihoň

SUCHÁ: Erik Fridrich - Herega, Macko, Rybařík, Brestovanský, Kandera, Bílik, Ľuboš Fridrich, Slovák, Januš, Miksád (Rogel)

B. KOSTOL: Svitek - Ľuboš Adámek , Lukačovič, Čmehýl, Samák, Stacho, Lukáš Jurina, Marek Jurina, Kobza, Ostrihoň, Sládeček (Hlúch, Hrašna)

Jaslovské Bohunice B - Kátlovce 1:2 (0:1)

Góly: 83. Bachratý - 23. R. Hlavatovič, 50. M. Hlavatovič,
J. BOHUNICE B: Hluch - Maron, Habala, Gajarský, Moravanský, Hrabovský, Rajnic, Sokolovič, Bachratý, Prvý, Jaroška (Demovič, Halmo, Bobák, Galovič, Matovič)
KÁTLOVCE: Jurkas - Roman Krchnár , Sliva, Vyhlidal, Marek Hlavatovič, Roman Hlavatovič, Gajarský, Kobetič, Slovák, Šimončič, Hupka (Uváček, Beňo)