Gladiátori porazili rezervu extraligistu, v Nových Zámkoch vyhrali o tri góly

ŠPORT - Hokej | 20.10.2017, 08.30, prispievatelia

Trnavskí hokejisti zaznamenali tretiu výhru v sezóne.

Gladiátori porazili rezervu extraligistu, v Nových Zámkoch vyhrali o tri góly

Ilustračné foto: archív TH

Trnavskí hokejisti na ľade rezervy extraligových Nových Zámkov od začiatku udávali tón stretnutia.

Prvú tretinu vyhrali po zásahoch Szalaya a Poldruháka 2:0. V druhej tretine, po uplynutí viac ako polovice zápasu pridal tretí gól Trnavy Mišura a zdalo sa byť rozhodnuté.

V tej istej minúte však znížil domáci Klenko a rozdiel skóre bol iba dvojgólový.

Keď však hostia v tretej časti strelili štvrtý gól bolo rozhodnuté.

Gladiátori tak po výsledku 1:4 zaznamenali tretiu výhru v sezóne a v priebežnej tabuľke im patrí deviate miesto v tabuľke.  V piatok 20. októbra cestujú Trnavčania na ľad Prešova.