Trnavskí kickboxeri sa presadili v Bardejove aj v Prahe

ŠPORT - Bojové športy | 21.10.2017, 11.00, prispievatelia

V Bardejovskej mestskej športovej hale sa cez druhú októbrovú sobotu uskutočnilo 4. kolo Slovenského pohára v kickboxe, kde sa predstavili aj zástupcovia trnavských klubov.

Trnavskí kickboxeri sa presadili v Bardejove aj v Prahe

Adam Kristek na stupni víťazov. Foto: archív am

V štýle K1 juniorov do 60 kg sa predstavil Patrik Nitecki z Raptors Trnava a lowkicku žien do 65 kg Monika Zaťková z Perún gym Trnava.

Nitecki predviedol výborný výkon a s prehľadom vyhral svoju kategóriu, finalový zápas dokonca pred časovým limitom technickým K.O. Zaťková obsadila tretie miesto.

Koncom septembra sa v Prahe uskutočnil prestížny turnaj v kickboxe WAKO-K1 EUROPEAN CUP. Aj na tomto turnaji sa zúčastnili trnavskí kickboxeri, ktorí navyše v juniorskych kategóriach získali pódiové umiestnenia a potvrdili, že Trnave rastie výborná generácia kickboxerov.

V kategórii do 60 kg obsadil skvelé 2. miesto Patrik Nitecki z Raptors Trnava, do 75 kg Pavol Daniel z Perún gymu Trnava nešťastne prehral po taktickej chybe takmer vyhratý finálový zápas a tak obsadil 2. miesto.

Tretiu priečku vo váhovej kategórii do 86 kg vybojoval strieborný medailista z juniorskych ME Adam Kristek z trnavskeho Perúnu.

Okrem nich sa predstavili v seniorskej kategórii Monika Zaťková a Adam Herchl z Perún gymu Trnava.V nabitej konkurencii vypadli v prvom kole zápasového pavúka.