Trnavskí hokejisti získali s Michalovcami cenný bod, prehrali až na nájazdy

ŠPORT - Hokej | 26.10.2017, 06.00, prispievatelia

Trnavčanom patrí v prvej lige až deviate miesto.

Trnavskí hokejisti získali s Michalovcami cenný bod, prehrali až na nájazdy

Archívne foto: Dominika Haršáni

V trinástom kole prvej hokejovej ligy medzi HK Trnava a favorizovanými Michalovcami si diváci museli na prvý gól zápasu počkať až do 29. minúty.

Domácich do vedenia prekvapivo poslal Martin Lukačovič po asistencii Jakuba Burzíka a Mateja Mišuru. Hostia stihli vyrovnať ešte v druhej tretine, presadil sa Cútt.

V tretej tretine skóroval hosťujúci Jokeľ, avšak Trnavčania potrebovali menej ako minútu a pol a stav bol opäť vyrovnaný. Gól na 2:2 si pripísal Martin Hrbáčik.

Ďalší zásah už nepadol ani v predĺžení a o víťazovi zápasu museli rozhodnúť samostatné nájazdy. V nich mali viac šťastia na svojich hokejkách hostia a pripísali si bod navyše.

Trnave deviate miesto v tabuľke prvej ligy. V piatok 27. októbra hrajú gladiátori na ľade Považskej Bystrice, zápas sa začína o 18.00.

Záznam zápasu:

1. HOKEJOVÁ LIGA –13. KOLO

HK Gladiators Trnava – Dukla Michalovce 1:4 (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)
Góly: 29. Lukačovič, 48. Hrbáčik – 38. Cútt, 47. Jokeľ – samostatný nájazd Jokeľ

Strely: 27:49
Vylúčenia: 3:3
Presilovky: 0:0