Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali vo Veselom, Piešťany zabrali naplno v Bojničkách

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.10.2017, 19.08, prispievatelia

Dubovany už v sobotu porazili Kľačany 4:1. O štyri góly domácich sa postarali až štyria hráči, menovite Kusý, Masarik, Krajčo a Pažík.

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali vo Veselom, Piešťany zabrali naplno v Bojničkách

Jozef Glos strelil za Piešťany ďalšie dva góly, na konte ich má aktuálne najlepší strelec súťaže v tejto sezóne už 27. Foto: Ján Král

Ostrov doma podľahol Moravanom. O troch bodoch rozhodol jediný gól hostí, ktorý strelil v 78. minúte Juraj Jánošík.

Šípkové porazilo Chtelnicu 2:0. V prvom polčase dal gól Kolník, v závere druhého polčasu pridal z penalty poistku Žák.

Trakovice splnili úlohu favorita a nad poslednými Ratnovcami vyhrali 2:0. V bojovnom zápase v prvom dejstve dominovali Trakovice. Ratnovce mali tri brejkové situácie, ale vo finálnej fáze zlyhali. V druhom polčase Ratnovce hrali jednoducho na nakopavané lopty s prispením silného vetra, ale bez gólového efektu. Na domáceho brankára Križnu našiel recept v druhom dejstve dvakrát mladík Husár, čím rozhodol o prvom víťazstve Trakovíc na súperovom ihrisku v ročníku. Oba góly boli podobné, keď z ľavej strany zaznamenal obe asistencie centrami Komárňanský..

Piešťany nezaváhali ani v Bojničkách a vyhrali 4:1. Hostia sa do listiny strelcov zapísali až za stavu 0:3.

Dolný Lopašov a Madunice si body po remíze 1:1 delili. Za hostí dal prvý gól zápasu Jozef Hargaš, o tri minúty dorovnal Radoslav Kunic.

V zápase Borovce – Prašník bola po polčase remíza 0:0 a nevyzeralo to na gólovú prestrelku. V druhej časti hry však strelil hetrik Lukáš Konkuš a po jednom góle pridali za hostí Rastislav a Ondrej Bielikovci.

Pečeňady vyhrali vo Veselom rozdielom triedy 3:0. Skóre otvoril v prvom polčase Bánovec, po hodine hry pridal druhý gól Žák a posledný presný zásah pridal v 85. minúte z penalty Martin Zubčák.