Futbal, 8. liga B: Banka naložila oslabenej Nižnej poltucet, v Šulekove sa nehralo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.10.2017, 19.18, prispievatelia

Žlkovce porazili rezervu Malženíc na jej pôde 4:2. O všetky štyri góly víťaza sa postaral kanonier Michal Kinči. Po trinástich kolách má Kinči na svojom konte už 23 gólov.

Futbal, 8. liga B: Banka naložila oslabenej Nižnej poltucet, v Šulekove sa nehralo

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

V Šulekove sa nehralo, hostia zo Šterús nepricestovali, prehrajú kontumačne 0:3 a zrejme ich neminie pokuta.

Gólostroj Sokoloviec v Pastuchove sa rozbehol poriadne až v druhom polčase, hostia pridali päť gólov a celkovo vyhrali 6:1. Hetrik zaznamenal Martin Javorka.

Dolné Trhovište a Kočín-Lančár si body podelili po divokej remíze 3:3. Hostia tri razy viedli, ale domáci dokázali vždy vyrovnať. Bod zabezpečil domácim v 90. minúte Martin Košík.

Nižná prišla do Banky iba s deviatimi hráčmi a podľa toho to aj na ihrisku vyzeralo. Domáci vyhrali 6:1, jediný gól hostí dal z penalty Magnus. Za domácich dali dva góly Varga a Belan, po jednom pridali Mihok a Stanislav Šnajdar.

8. LIGA B – 13. KOLO:

Malženice B – Žlkovce 2:4 (0:2)

Góly: 82. Hruška, 86. Valent – 2., 7., 79. a 90. Kinči

Šulekovo – Šterusy 3:0 kontumačne– nehralo sa, hostia nepricestovali

Pastuchov – Sokolovce 1:6 (0:1)

Góly: 72. Strapák – 27. a 80. P. Pavlovič, 60., 66. a 88. Javorka (druhý z pen), 69. T. Pavlovič

Dolné Trhovište – Kočín-Lančár 3:3 (2:2)

Góly: 27. a 44. Vilček, 90. Košík – 19. Tokoš, 37. Čížik, 72. Janíček

Banka – Nižná 6:1 (4:1)

Góly: 13. a 38. Belan, 20. a 55. Varga, 30. Mihok, 80. S. Šnajdar – 23. Magnus (z pen)

1   Sokolovce 13 11 1 1 65:16 34
2   Šulekovo 13 10 1 2 46:17 31
3   Žlkovce 13 9 1 3 54:25 28
4   Kočín-Lančár 13 7 2 4 28:20 23
5   Pastuchov 13 7 2 4 31:31 23
6   Šterusy 13 6 2 5 35:38 20
7   Dolné Trhovište 13 3 3 7 27:38 12
8   Malženice B 13 2 1 10 27:42 7