Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Veľké Kostoľany, Boleráz vyhral v Trenčianskych Tepliciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.11.2017, 16.57, Ján Král

Na programe 4. ligy severozápad boli v stredu odložené zápasy 6. a 7. kola.

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Veľké Kostoľany, Boleráz vyhral v Trenčianskych Tepliciach

Juraj Braniša (v čiernom) bol mužom zápasu Malženíc s Veľkými Kostoľanmi. Na obrázku ho bráni hosťujúci zadák Patrik Troják. Foto: Ján Král

Malženice vyhrali v derby nad Veľkými Kostoľanmi 2:0, o oba góly sa postaral domáci kanonier Braniša.

Dynamo bolo od úvodu aktívnejšie, tlačilo na súpera, obrana Veľkých Kostolian však dlho odolávala a do vyložených príležitostí hostí nepúšťala.

Domáci sa dočkali v 58. minúte, keď sa lopta po štandardke zahranej na stred ihriska dostala k Braniša a ten pohotovo otvoril skóre.

Po hodine hry putoval za druhý žltý faul predčasne pod sprchy Strečanský a o tri minúty po ňom po druhej žltej karte aj Beko a bolo viac-menej rozhodnuté.

Víťazstvo ešte Malženiciam poistil v 85. minúte druhým gólom v stretnutí Braniša. Duel prilákal do hľadiska 400 divákov.

Malženice – Veľké Kostoľany 2:0 (0:0)

Góly: 58. a 85. Braniša

ČK: 60. Strečanský, 63. Beko (Veľké Kostoľany)

MALŽENICE: Székely – Lulovič (82. Herák), Lančarič, Milota, Kovársky, Barborík, Juhász (72. Čmilanský), Rehák, Balážik (65. Benkovský), J. Krajčovič (75. Královič), Braniša (86. Hlúch)

VEĽ. KOSTOĽANY: Orichel – Janíček, Troják, Bachňák (46. Buchanec), Strečanský, Kolarovič (88. F. Lopatka), Grígel, Mačica, Beko, Šuliman, Virág (70. Svítek)

Trenčianske Teplice vzdorovali Bolerázu do 34. minúty, potom potiahol po prihrávke od Mackovčína loptu Bagi, jeho strelu sa snažili dorážať dvaja hráči, no až na tretí pokus s prispením teču domáceho obrancu skončila v sieti.

Druhý gól pridal po rohu Mackovčína Bagi. Po zmene strán už na ťažkom teréne dominoval Slavoj, hosťom sa podarilo zveľadiť skóre, keď po krídelných akciách pridali ďalšie tri góly a napokon vyhrali 5:0.

Trenčianske Teplice – Boleráz 0:5 (0:2)

Góly: 34. vlastný, 43. a 67. Bagi, 59. Mackovčín, 81. Guoth

BOLERÁZ: Vahalík – Klačo, Hutár, Polák, P. Daniš – Mir. Daniš – Lošonský (70. Červenka), Bagi, Mackovčín, Blaško – Židek (63. Guoth)

Častkovce – Šimonovany 0:1 (0:0)

Gól: 89. Gális

1   Malženice 12 10 2 0 36:6 32   11
2   Šimonovany 12 9 1 2 23:11 28   10
3   Častkovce 12 8 1 3 29:13 25   10