Futbal, 3. a 4. liga: Juniori Spartaka rozobrali Topoľčany, Malženice vyhrali v Hlohovci

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 5.11.2017, 22.48, Ján Král

Veľké Kostoľany vyšli bodovo naprázdno, na trávniku favorizovaných Šimonovanov prehrali 0:4.

Futbal, 3. a 4. liga: Juniori Spartaka rozobrali Topoľčany, Malženice vyhrali v Hlohovci

Archívne foto: Ján Král

V Hlohovci to v zápase s Malženicami dlho vyzeralo, že sa budú body deliť. V 55. minúte urobil hosťujúci tréner Glonek dokonca trojité striedanie, keď na ihrisko poslal skúsených Juhásza, Branišu a Benkovského. Rozuzlenie napokon prišlo v 87. minúte, keď Jakub Krajčovič jediným gólom duelu zariadil tri body pre Dynamo.

Vrbové použilo proti Bolerázu jeho bývalú zbraň. Po úvodnom góle Sumera pridal ešte do prestávky dva góly bývalý útočník Slavoja Železník. Jeden dal pritom z penalty. Po zmene strán už gól nepadol, a tak sa Vrbové tešilo z víťazstva 3:0.

Holíč po Veľkých Kostoľanoch ozbíjal aj Jaslovské Bohunice, o výsledku rozhodol gól Koryčaneka z 25. minúty. Šesť minút pred koncom videl navyše Poláček druhú žltú kartu za faul a v nasledujúcom zápase tak bude tímu ŠK Blava chýbať.

4. liga - 13. kolo:

Hlohovec – Malženice 0:1 (0:0)

Gól: 87. J. Krajčovič

HLOHOVEC: L. Žemla – Dzurek, Domasta, M. Habán, Andrássy, Cabadaj, Planieta, Galbička, D. Habán, Kolony, Došek (Veľký, Janík, P. Blaho)

MALŽENICE: Székely – Lulovič, Milota, Lančarič, Kovársky, Barborík, Čmilanský, Rehák, Balážik, Královič, J. Krajčovič (Juhász, Braniša, Benkovský, Hlúch)

Vrbové – Boleráz 3:0 (3:0)

Góly: 18. Sumer, 23. a 44. Železník (prvý z pen)

VRBOVÉ: Jedlička – Blaško, Ďuračka, Strecký, Zelenay, Gažík, Vlado, Sumer, Verchola, Srnec, Železník (Šimor, Prosňanský, Michálek)

BOLERÁZ: Vahalík – Klačo, Hutár, Polák, P. Daniš, Blaško, Mackovčín, Mir. Daniš, Lošonský, Bagi, Židek (Guoth, Červenka, Líška)

Holíč – Jaslovské Bohunice 1:0 (1:0)

Gól: 25. Koryčanek

ČK: 84. Poláček (Jasl. Bohunice)

JASL. BOHUNICE: Sakar – Meško, Jakubička, Poláček, Broš, Machovič, P. Krajčovič, Dobiš, Doka, Janso, Halmo (Prvý)

Šimonovany – Veľké Kostoľany 4:0 (3:0)
Góly:16. Rolinec, 33. a 50. Sobota, 43. Oršula (pen)

VEĽ. KOSTOĽANY: Orichel – Troják, Mačica, Janíček, Bachňák, Grígel, Kolarovič, Šuliman, Ajpek, Svítek, Buchanec (F. Lopatka, Virág, Jamrich)

3. liga: Juniori Spartaka rozobrali Topoľčany

Juniori Spartaka priviezli vysoké víťazstvo z Topoľčian. Súpera deklasovali na jeho pôde 7:1! Do vedenia sa dostali už vpiatej minúte Čeredničenkom. Ten pridal neskôr ešte jeden gól a nepremenil penaltu. Okrem krídelníka sa do gólových štatistík zapísali aj Janso, Tomáš Vantruba, Pavlovčík, Oravec a Martinka.

Topoľčany – Spartak Trnava juniori 1:7 (1:2)

Góly: 44. Matejov - 5. a 76. Čeredničenko, 10. Janso, 55. T. Vantruba, 68. Pavlovčík, 74. Oravec, 85. Martinka

SPARTAK: A. Horváth – Pavlovčík (68. Kollár), Krneta, Juhás, Janso (53. Martinka), Oravec (75. Vangel), Magdolen (84. Neštrák), Nemček, Čeredničenko (80. Martinko), T. Vantruba, Jašúrek

Šaľa – Nové Zámky 0:2

Galanta – Púchov 1:0

Nitra B – Veľké Ludince 2:0

Borčice – Dubnica 1:1

Prievidza – Nemšová 0:1

Gabčíkovo – Bánovce 1:1

Lednické Rovne – Zlaté Moravce/Vráble 4:1