Futbal, 7. liga A: Jesenným majstrom je Modranka, Pavlice zaváhali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.11.2017, 16.39, prispievatelia

Brestovany viedli v Jaslovských Bohuniciach s miestnou rezervou po 21. minútach už 2:0, ale na výhru to napokon nestačilo. Z penalty znížil Bachratý a štvrťhodinu pred koncom duelu vyrovnal na 2:2 striedajúci Marek Juhász.

Prvý gól Modranky strelil Roman Valko (v modrom). Foto: Ján Král

Hrnčiarovce prekvapivo viedli nad favorizovanými Pavlicami ešte pár minút pred koncom zápasu 2:0, ale hostia predsa len stihli aspoň vyrovnať. Szabó v 89. minúte znížil a Horňák gólom v 90. minúte vybojoval bod.

Jesenným majstrom SWAN 7. ligy A sa tak stali futbalisti Modranky, ktorí zdolali Dobrú Vodu vysoko 6:0. Favorit sa rýchlo ujal vedenia po góle Valka, na ďalšie góly ale čakal až do druhého dejstva, pretože hostia vzdorovali a miestami sa pokúsili aj o ohrozenie bránky Modranky. Po zmene strán však Modranka už bola v koncovke efektívnejšia a napokon vyhrala jednoznačne. Zaujímavosťou bolo, že v priebehu druhého polčasu prišli na ihrisko aj Milan Guniš a Miroslav Malženický, ktorým klub pred zápasom pogratuloval k 50. narodeninám.

Suchá a Kátlovce si body delili po remíze 1:1. Domáci Slovák poslal Suchú do vedenia, hosťom sa podarilo vyrovnať až v samom závere. To už Suchá hrala bez dvoch vylúčených hráčov.

Košolná zničila Trstín 8:0, hetrik zaznamenal Homoľa, po dva góly pridali Volek a Hrušovský. Jeden presný zásah strelil aj Tomáš Chudjak.

Osem gólov vsietili aj Bohdanovce Naháču. Po dva góly si pripísali Nádaský, Palšovič a Novosedlík. Po jednom dali Heriban a Janec. Duel ovplyvnila aj červená karta, ktorú dostal už v druhej minúte hosťujúci Peter Lopatka za nešportové správanie. Podľa zápisu dostal prvú žltú kartu za kritiku rozhodcu a druhú za potlesk smerom k arbitrovi.

Dolné Orešany vyhrali prvý polčas nad Bučanmi 2:0, keď dva razy napol sieť Vladimír Kulíšek. V druhej časti však hostia prestriedali, Patrik Vančo znížil a Tomáš Benko dvomi gólmi dokonal obrat v zápase.

SWAN 7. LIGA A – 15. KOLO:

Jaslovské Bohunice B – Brestovany 2:2 (1:2)

Góly: 24. Bachratý (z pen), 76. Juhász – 10. Rejduga, 21. Zelenay

ČK: Hluch (J. Bohunice B)

J. BOHUNICE B: Hluch - Balun, Remenár, Habala, Sokolovič, Galovič, Gajarský, Hrabovský, Bachratý, Vavruš, Rajnic (Matovič, Juhász)

BRESTOVANY: Krajčovič - Daniel Zlatohlávek, Rejduga, Bošácky, Sládeček, Vyskoč, Marek Kollár , Vidovič, Kozák, Zelenay, Adam Zlatohlávek (Dorčiak, Kollár)

Hrnčiarovce – Pavlice 2:2 (1:0)

Góly: 42. Sedlický, 79. Jedinák – 89. Szabó, 90. Horňák

HRNČIAROVCE: Šoš - Kralovič, Serbák, Sedlický, Jedinák, Hlinka, Vozár, Hruška, Palkovič, Púchly, Kankara (Belanský)

PAVLICE: Alchus - Dunda, Kubík, Dubovský, Práznovský, Križan, Horňák, Poništiak, Martin Bočko , Szabó, Polednák (Hornáček)

Suchá – Kátlovce 1:1 (0:0)

Góly: 67. Slovák – 90. Pavlík

ČK: 70. Miksád, 90. Brestovanský (Suchá)

SUCHÁ: Sloboda - Herega, Konečný, Macko, Cuninka, Rybařík, Brestovanský, Bílik, Slovák, Miksád, Januš (Rogel, Matlák)

KÁTLOVCE: Jurkas - Hupka, Roman Krchnár , Slovák, Roman Hlavatovič, Gajarský, Sliva, Kobetič, Mačica, Šimončič, Marek Hlavatovič (Beňo, Pavlík, Uváček)

Košolná – Trstín 8:0 (4:0)

Góly: 21. a 31. Hrušovský, 24. a 78. Volek, 29., 49. a 62. Homoľa, 69. Chudjak

KOŠOLNÁ: Chudják - Kosnáč, Bobok, Zachar, Volek, Homoľa, Chudjak, Ševčík, Čavara, Sládeček, Hrušovský (Karas, Mesíček, Danišovič)

TRSTÍN: Indrišek - Hlávek, Fedor, Klokner, Puschenreiter, Štibraný, Martin Javorek , Taranda, Vajsábel, Obselka, Palkovič (Vörös)

Bohdanovce – Naháč 8:0 (3:0)

Góly: 2. a 88. Novosedlík, 11. Heriban, 12. a 82. Palšovič (prvý z pen), 53. a 67. Nádaský, 61. Janec

ČK: 2. Lopatka (Naháč)

BOHDANOVCE: Prekop - Kopúnek, Heriban, Sanny, Nádaský, Janec, Greguš, Palšovič, Doboš, Krivda, Novosedlík (Vyskoč, Peňák, Bočko)

NAHÁČ: Sollár - Boledovič, Denis Lopatka, Kákoni, Polakovič, Martin Sersen , Habala, Sersen, Garažia, Fančovič, Peter Lopatka (Marek Lopatka, Čavara, Garažia)

Dolné Orešany – Bučany 2:3 (2:0)

Góly: 27. a 36. Kulíšek – 56. Vančo, 65. a 86. Benko

D. OREŠANY: Lipovský - Fogel, Kollár, Novák, Hronský, Pospíšil, Kamenický, Martišovič, Tóth, Hudek, Kulíšek

BUČANY: Putera - Vančo, Bindics, Bunček, Benko, Belák, Zubčák, Andrei Loti, Ionel Rafi, Ryšavý, Kosnáč (Kinči, Paulovič, Sokolovič)

Biely Kostol – Ružindol 6:2 (2:0)

Góly: 20. a 57. Ostrihoň, 35. Jurina, 48. Hrašna, 68. Gažovič, 78. Ľ. Adámek – 53. Bardáč, 79. Moncman

B. KOSTOL: Kuzma - Adámek, Čmehýl, Ostrihoň, Jurina, Gažovič, Stacho, Nagy, Kobza, Hrašna, Matúška (Svitek, Gažovič)

RUŽINDOL: Uhlár - Jarábek, Morong, Karády, Domorak, Synak, Domorák, Bardáč, Daniel Turoň, Marian Moncman , Pavol Turoň (Horváth, Vrždiak, Drmola, Matula)

Modranka – Dobrá Voda 6:0 (1:0)

Góly: 3. Valko, 47. a 78. Péchy, 50. Križan, 67. Mačák, 83. Rakický

MODRANKA: Haluzický - Sekera, Gumbír, Rakický, Gergely, Péchy, Kučík, Valko, Novota, Križan, Boskovič (P. Péchy, Mir. Malženický, Mačák, Mar. Malženický)

D. VODA: Krížik - Ondruška, Paldan, Heltko, Matej Danko , Jankovič, Prvý, Jantoš, Ružička, Fekete, Junas (Novák, Ladvenica)

1   Modranka 15 14 0 1 58:13 42