Futbal, 3. liga: Juniori Spartaka podľahli Šali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.11.2017, 20.00, Ján Král

Juniori Spartaka v štrnástom kole tretej ligy podľahli Šali 1:2. Viac ako dve tretiny zápasu hrali o hráča menej.

Marco Kollár (v červeno-čiernom) si kryje loptu pred súperom zo Šale. Foto: Miroslav Ledecký

V 12. minúte sa lopta poodrážala v šestnástke k Šimonovi Hercegovi, ktorý sa zoči-voči brankárovi Horváthovi zachoval chladnokrvne a umiestnenou strelou poslal hostí do vedenia.

Andeli prišli v 20. minúte o vylúčeného Mihálika, rozhodca mu ukázal za faul červenú kartu bez predošlého žltého upozornenia.

Rezervu Trnavy to však nezastavilo, v 23. minúte po rohovom kope hlavičkoval do siete Tomáš Vantruba a bolo vyrovnané.

Krátko po zmene strán však brankár Horváth podcenil center z pravej strany, lopta mu vypadla priamo pred Hercega a ten svojím druhým gólom v stretnutí zariadil tri body pre Šaľu.

Juniorku Spartaka čaká na jeseň ešte jedno súťažné stretnutie, v sobotu 18. novembra o 13.00 nastúpia na ihrisku Galanty.