Utorok 12. 12., meniny má Otília, zajtra Lucia.Význam mien.

Spartak v derby neuspel, na Slovane prehral po góle Hološka

Vydané 19.11.2017 o 16.16, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Spartak prišiel o sériu bez prehry, na bratislavskom Slovane prehral 0:1, o výsledku rozhodol Hološko.

Spartak v derby neuspel, na Slovane prehral po góle Hološka

Trnavčania začali na Pasienkoch opatrne, bránili vlastnú polovičku, v 14. minúte ale Kadlec na zadnej žrdi nepokryl Hološka, ktorý po Marešovom centri koníčkom prekonal zaskočeného Vantrubu. Spartakovci po tomto momente začali byť odvážnejší aj smerom dopredu. V 20. minúte vystrašil Greifa z priameho kopu z 25 metrov Vlasko.

VAM Security

Hra sa potom odvíjala najmä medzi šestnástkami, až v 39. ninúte dostal loptu do behu za obranu Jirka, obrana ho vytlačila do uhla, trnavský krídelník však stihol ale ešte prudko, no nepresne vystreliť.

Na opačnej strane musel zasiahnuť pri technickej strele Holmana spoza pokutového územia trnavský brankár Vantruba.

V závere prvého dejstva mali andeli obrovskú šancu. Čanturišviliho pokus spoza Sekuliča Greif vyrazil len pred Vlaska, ten pohotovo dorážal, no gólman Slovana ešte pohotovejším zákrokom stihol zmariť aj jeho zakončenie.

Po zmene strán Trnava zvýšila aktivitu, do vyložených šancí sa ale andeli nedostávali. V 56. minúte pálil z dobrej pozície Čanturišvili, lenže trafil len do Vlaska.

Bojovnosť hráčom uprieť nemožno, v hre ale bolo veľa nepresností. Slovan mohol druhýkrát udrieť Oršulom, jeho strelu však vyhlavičkoval z prázdnej bránky Godál.

V závere vrhli červeno-čierni všetky sily do útoku, Eghovu strelu z diaľky Greif chytil, neskôr pri voleji netrafil dobre loptu Yilmaz.

Naopak, v závere sa do otvorenej trnavskej obrany dostali striedajúci Vittek aj Schet, skóre sa už nezmenilo.

Fortuna liga – 16. kolo:

Slovan Bratislava - Spartak Trnava

Góly: 14. Hološko

ŽK: Savičevič, Mareš - Čanturišvili, Pehlivan, Sloboda, Kadlec

Rozhodovali: Očenáš – Benko, Weiss

Diváci: 3856

SLOVAN: Greif – Sekulič, Rundič, Božinov, Chouchoumis – Droppa – Hološko, Savičevič, Holman (88. Schet), Čavrič (71. Oršula) – Mareš (82. Vittek). Tréner: Ševela.

SPARTAK: M. Vantruba – Kadlec, Hladík, Godál, Janso – Pehlivan, Sloboda (67. Greššák) – Čanturišvili (77. Yilmaz), Vlasko, Jirka (57. Brigant) – Egho. Tréner: El Maestro.

Trnavský akvapark mení vlastníka, kupuje ho investor z Českej republiky

Trnavský akvapark mení vlastníka, kupuje ho investor z Českej republiky

Spoločnosť Stavcom-HP vlastní aj Aqualand Moravia, najväčší akvapark v Českej republike. celý článok

Nešťastie medzi Trnavou a Bučanmi, elektrikára zavalila plošina

Nešťastie medzi Trnavou a Bučanmi, elektrikára zavalila plošina

Elektrikára pritlačila plošina, zachrániť ho nedokázali. celý článok

Stredopoliar Bello končí v trnavskom Spartaku

Stredopoliar Bello končí v trnavskom Spartaku

Bello je prvým hráčom, ktorý v zime odchádza zo Spartaka, počas jesene neodohral ani jeden súťažný duel. celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava Hlavna 1 Ecoterra Sedem A-mont Trnava Gašparík mäsovýroba 2017 Unihouse Bábence Remax Sport House

Spartakovcom gratuloval k sezóne aj majiteľ klubu Poór, hybridný trávnik si hráči pochvaľujú

Spartakovcom gratuloval k sezóne aj majiteľ klubu Poór, hybridný trávnik si hráči pochvaľujú

V kabíne Spartaka bolo po zápase s Prešovom veselo. Andeli vyhrali 1:0, potvrdili svoju líderskú pozíciu... pozrieť video