Utorok 16. 1., meniny má Kristína, zajtra Nataša.Význam mien.

Trakovická interliga: Štrkáči už chystajú majstrovské oslavy

Vydané 8.1.2018 o 18.35, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Trakovická interliga cez víkend prvými zápasmi v novom roku začala svoju záverečnú fázu. O týždeň sa odohrajú posledné stretnutia. O prvom mieste je však už pravdepodobne rozhodnuté.

FC Štrkáči. Horný rad zľava: Eduard Srnec, Matej Janovič, Miroslav Janák, Marcel Tolarovič, Dávid Miškovič. Dolný rad zľava: Jakub Krajčovič, Martin Srnec, Patrik Chudý, Adam Chorváth, Ľubomír Železník. Foto: PH

Štrkáči o titul môžu prísť len po hypotetických vysokých prehrách, čo je minimálne pravdepodobné.

Na konci tabuľky stále Husqvarna čaká na prvé víťazstvo v ročníku.

FC Jagoda naposledy zvíťazila v štvrtom mikulášskom kole nad Hoffenheimom, ktorý porážku Jagode vrátil v sobotu a odsunul družstvo na predposledné miesto.

FC Partyboys - Guadalajara 3:0 (1:0)

Góly: Husár, M. Ščasnovič, Kubiš

Guadalajara Tarabu neprekonala ani na dvakrát Bánovcom. Na druhej strane Zelenay nevyzrel na Jamricha. Husár potom v treťom zápase po sebe vsietil úvodný gól stretnutia Partyboys. V druhom polčase Guadalajara hrozila, ale góly padali na druhej strane a nakoniec vzhľadom na priebeh stretnutia zaslúžene vyhrali Partyboys.

FC Štrkáči - DC Popprači 10:0 kontumácia

Popprači kontumáciou dali šancu všetkým tímom v tabuľke za sebou a zamotali boje o nepopulárne štvrté miesto, nakoľko ich čaká aj odrátanie jedného bodu na konci sezóny.

FC Jagoda - LMV Hoffenheim 2:6 (1:3)

Góly: Benko 2 - J. Janovič 3, Tanáč 2, Komárňanský

Zápas susedov v tabuľke odštartoval gólom najstarší hráč interligy Tanáč. O pár momentov Hoffenheim viedol dvojgólovo. Benko skorigoval, ale Hoffenheim dal gólovú bodku za polčasom. V druhom dejstve už dráma nebola a skončil rovnako 1:3 ako prvý polčas.

Husqvarna - Galanová 2:3 (2:1)

Góly: Hlavanda, Skurčák - Sobkuliak 2, A. Šajter

Hlavanda skóroval hneď z prvej strely na bránku Galanovej. Gólovo vyrovnal súper z Dolného Trhovišta, ale po ukážkovom „ťukesi“ Dobšovič - Gono - Skurčák posledný menovaný vrátil vedenie na stranu Husqvarny. Sobkuliak zaujímavým trojitým narazením o súpera a extrémnou dávkou šťastia vyrovnal. Vo veľmi bojovnom zápase Andrej Šajter vsietil napokon víťazný gól Galanovej.

Galanová - FC Jagoda 3:1 (3:1)

Góly: Kubička 2, Jančička - Bínovský

Vo veľmi fair play stretnutí sa všetko podstatné udialo v prvej 25 minútovke. Galanová viedla, Bínovský po rohovom kope skorigoval. V druhom polčase chýbalo gólové korenie. Šance Galanovej zostali nevyužité, ako aj Dujsika z Jagody, ktorý nastrelil dvakrát konštrukciu brány Vilčeka.

Hoffenheim - Husqvarna 7:3 (2:2)

Góly: Trokan 2, Š. Bališ 2, Komarňanský, Cepko, vlastný - Blažo 2, Galbavý

Aj v Trakoviciach sú derby stretnutia. Hoffenheim budúci rok oslavuje 15 rokov v interlige, Husqvarna zase bude mať jubileum 20 rokov na scéne. Hoci obom tímom sezóna nevychádza podľa predstáv, ide o súboj najtradičnejších mančaftov. V stretnutí prvého tohtoročného Trak Clásica Husqvarne nestačilo ani dvojnásobné vedenie v prvom polčase 1:0 a 2:1. Skurčák pohorel za stavu 2:2 v prvom dejstve vo vyloženej šanci na Husárovi. Hoffenheim po prestávke pridal na obrátkach a zvíťazil 7:3.

Galanová - Partyboys 1:4 (1:2)

Góly: Vilček - Taraba 2, Mat. Ščasnovič, Š. Chudý

Galanová pokračovala vo výborných výkonoch a viedla aj gólom Vilčeka, ale Taraba so Ščasnovičom do prestávky vývoj stretnutia otočili. V druhom polčase Partyboys pridal ďalšie dva góly a zaknihoval jubilejné desiate víťazstvo.

DC Popprači - FC Jagoda 13:5 (5:0)

Góly: I. Krajčovič 4, Kollár 2, Bunček 2, Krška 2, Kinči 2, D. Paulovič - Krivosudský 4, Bínovský

V súboji mladých futbalistov a novej krvi v interlige sa očakávalo vyrovnané stretnutie, ale Jagoda nastúpila o muža menej. DC Popprači potvrdili tabuľkové postavenie a aj výhodu o hráča v poli a jednoznačne zvíťazili.

Partyboys - FC Štrkáči 1:8 (1:3) predohrávka

Góly: Matúš Janovič - Železník 5, M. Srnec 2, Matej Janovič

Predčasné finále interligy sme videli v nedeľu. Martin Srnec váhal s rozohrávkou na poste stopéra, Husár loptu vypichol a Janovičovi loptu naservíroval do odkrytej brány. O pár minút Srnec chybu napravil, vyrovnal a ako správny kapitán zavelil k obratu. Za stavu 1:1 sa Partyboys začali hádať ako malé deti na pieskovisku, požadovali údajnú malú domov, nesústredili sa na hru a Štrkáči o pár momentov vsietili rozdielový gól. Partyboys musel zvíťaziť čo bola voda na mlyn pre Štrkáčov, ktorý sú novými šampiónmi interligy.

PAVOL HUSÁR

Mnohí vodiči sneženie nezvládli, nehoda sa stala aj pri Bučanoch

Záchranné zložky boli počas utorka v plnej permanencii. celý článok

Muž, ktorý sa v Opoji vyhrážal policajtom, stál pred súdom

Muž, ktorý sa v Opoji vyhrážal policajtom, stál pred súdom

Súd počas pojednávania vypočuje všetkých policajtov, ktorým sa podľa obžaloby 26-ročný muž zo Serede vyhrážal. celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava A-mont Trnava Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Remax Sport House

Spartak si proti Opave napravil chuť, druhý zápas vyhral

Spartak Trnava zvíťazil v druhom prípravnom stretnutí nad Opavou 3:2. Na druhý sobotný duel hraný v Senci... pozrieť video