Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly

ŠPORT - Futsal | 13.1.2018, 09.00, prispievatelia

Duel poznačili nevyužité šance Trnavčanov a kartový mariáš v druhom polčase.

Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly

Ilustračné foto: archív TH

Prvý zápas v roku 2018 nevyšiel trnavským futsalistom podľa ich predstáv a favoritovi z Bratislavy podľahli 1:4.

Skóre zápasu otvoril vlastným gólom Humel, do polčasu navýšil vedenie domácich Ostrák. Po kartovom mariáši z 34. minúty išiel predčasne pod sprchu Trnavčan Boris Juhás a ďalší jeho traja spoluhráči vyfasovali po žltej karte.

V rovnakej minúte inkasovali hostia aj tretí gól a štvrtý zásah Wild Boys už padol do prázdnej brány pri hre Trnavy bez brankára.

Až následne skóroval Peter Brestovanský a zmiernil tak prehru Bílich Andelov na 1:4. Trnavčania v zápase nepremenili viacero vyložených príležitostí a domov sa vrátili bez bodu.

Po neúplnom dvanástom kole je trnavský tím na šiestej priečke so ziskom pätnástich bodov. V piatok 19. januára cestuje na palubovku silného Lučenca, ktorý bude Bílim Andelom iste chcieť vrátiť prehru 4:5 z Trnavy.

Prvá slovenská liga vo futsale  – 12. kolo:

Wild Boys Bratislava - Bíli Andeli – futsal 4:1 (2:0)

Góly: 17. vlastný, 19. Ostrák, 34. Javnický, 37. Šporánek – 37. Brestovanský

ČK: 34. Juhás (Bíli Andeli)

Diváci:150

Wild Boys: Kušnír – Ferianc, Marko, Chamilla, Matejov, Lenčéš, Paštrnák, Matyi, Javnický, Molda, Gajdács, Procháczka, Ostrák, Šporánek

Bílí Andeli: Jedlička, Alchus – Juhás, A. Adámek, Ťažký, Dobiš, Takáč, Gumbír, Dzíbela, Brestovanský, Németh, Humel, Mikulišin, Cintula

Rozhodovali: Peško, Budáč

Martin CIntula, tréner Trnavy: „V prvom rade musím chalanov pochváliť, lebo predviedli výborný výkon. Ak poviem, že sme boli lepším mužstvom, musia mi dať všetci za pravdu. V prvom polčase sme nevyužili šesť obrovských šancí, za čo nás nepotrestal paradoxne súper, ale my hlúpym vlastným gólom. Druhý gól sme dostali po takom polofaule na nášho posledného hráča a po polčase sme sa snažili náš výkon ešte vygradovať, ale zase sme nepremenili tutovky a to nás stálo dobrý výsledok. Červená karta a gól v oslabení duel úplne rozhodli. Domáci nás neprehrali ani v jednej činnosti, rozhodlo trošku šťastia na ich strane a naše nevyužité šance.“

1   Slovan 11 10 1 0 114:16 31
2   Wild Boys 12 10 1 1 57:32 31
3   Lučenec 11 7 1 3 67:49 22
4   Žilina 11 6 1 4 42:41 19
5   Pinerola 11 5 0 6 54:53 15
6   Bíli Andeli 12 5 0 7 39:53 15
7   Nové Zámky 12 3 2 7 41:60 11
8   Banská Bystrica 11 2 3 6 39:58 9