Victory Bosako sa stalo majstrom interligy v Bohdanovciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.1.2018, 07.00, prispievatelia

Bohdanovská interliga už pozná svojho víťaza. Po ôsmom kole je o majstrovi rozhodnuté, s najväčšou pravdepodobnosťou aj o najlepšom strelcovi.

Victory Bosako sa stalo majstrom interligy v Bohdanovciach

Dvaja najlepší strelci interligy si v prestávkach medzi zápasmi takto odhŕňali pokutové územie, aby navýšili svoje strelecké konto. Na ihrisku dokázali, že sa tam orientovať vedia. Foto: organizátori

Kolo poznačené hustým snežením a sťaženými podmienkami otvoril zápas Flegmatikov s Legendami. Legendy si so šmykľavým povrchom poradili lepšie a vyhrali 12:8.

Hrnčiarovskí hokejbalisti svoj zápas síce začali vedúcim gólom, ale v ďalšom priebehu ich už moc nestrelili a podľahli Peaky Blinders 3:10. Strelecky svoj tím potiahol štvorgólový Prochádzka.

Bosaku po minulotýždňovom súboji o prvé miesto stačilo získať z dvoch kôl tri body na celkové víťazstvo a družstvu sa to podarilo hneď na prvý pokus.

Mimózu porazili 14:7, aj keď polčas prehrávali 3:4. Opäť bol nezastaviteľný Dolinaj, ktorý vsietil 5 gólov a na ďalšie prihrával. Ak sa nič nepredvídateľné nestane, bude aj najlepším kanonierom interligy.

V poslednom zápase si Do je do poradilo s FC Stopex a stále si tak udržuje priebežnú druhú priečku.