Sobota 24. 2., meniny má Matej, zajtra Frederik(a).Význam mien.

Spartakovci prehrali v Turecku s Nasaf Qarshi

Vydané 22.1.2018 o 11.24, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Futbalisti trnavského Spartaka prehrali aj v druhom prípravnom zápase na sústredení v Turecku. Nad ich sily bol uzbecký vicemajster Nasaf Qarshi.

Spartakovci prehrali v Turecku s Nasaf Qarshi

Andeli mali pôvodne hrať proti ruskému Rostovu, ten však neplánovane zápas odvolal. Narýchlo sa trnavskej výprave podarilo dohodnúť duel s uzbeckým tímom, kam pred pár dňami prestúpil práve zo Spartaka obranca Slavko Lukič.

Trnavčania sa v zápase ujali vedenia v 14. minúte, keď po peknej kombinačnej akcii stredom ihriska poslal loptu do siete Greššák.

Hráči Nasafu však neskôr v rozpätí troch minút výsledok otočili vo svoj prospech.

Do kabín sa napokon išlo za nerozhodného stavu, keď z poslednej akcie vyrovnal Yilmaz. Pri čiare vycvičil obrancu, vystrelil z veľkého uhla a lopta na prekvapenie skončila v sieti.

Prvé dejstvo nedohral stopér Godál a jeden z protihráčov, ktorí videli červenú kartu po vzájomnom konflikte.

Trnavský výkon bol po zmene strán omnoho lepší, čo v pozápasovom rozhovore pre Spartak TV potvrdil aj tréner Nestor El Maestro. Kouč Trnavy nebol spokojný s koncentráciou v prvom dejstve.

Andeli sa tlačili dopredu, bol to však uzbecký kolektív, ktorý v 75. minúte z penalty po faule Jansa rozhodol o svojom víťazstve 3:2.

Záverečný duel na sústredení v Turecku odohrajú Trnavčania v utorok 23. januára o 9.00 proti Luhansku.

Záznam zápasu:

Prípravný zápas na sústredení v Turecku:

Nasaf Qarshi - Spartak Trnava 3:2 (2:2)

Góly Spartaka: 14. Greššák, 45. Yilmaz

ČK: 36. Godál - 36. Kenjabaev

SPARTAK: M. Vantruba - Čeredničenko, Hladík, Godál, Janso - Greššák, Pehlivan - Jirka, Vlasko, Brigant - Yilmaz.

Striedali: Gombala, T. Vantruba, Bogdanovski

Na Sladovníckej skúsia vodičov pribrzdiť ostrovčekom

Ostrovček zredukuje dopravu v smere von z mesta len do jedného pruhu. celý článok

Exspartakovec Bališ prestúpil do tretej rakúskej ligy, príjemne ho prekvapila úroveň futbalu

Igor Bališ patrí k nezabudnuteľným futbalistom trnavského Spartaka. V jeho stopách išli aj jeho synovia Denis... celý článok

Jazierce Mazda Tanex Praktická ambulancia Trnava El Gauco Autoumývareň Industry Fiat Tanex Sedem A-mont Trnava Gašparík 2018 Bábence Remax Sport House Angels 2%

El Maestro mal pred Zlatými Moravcami ťažké rozhodovanie, Kadlec hral so sebazaprením

Spartak Trnava dohrával zápas v Zlatých Moravciach bez zraneného Matúša Čonku. Ten si podvrtol členok... pozrieť video