ŠPORT - Futsal | 10.2.2018, 16.29, prispievatelia

Slovanisti potvrdili dominanciu v zápase desiatimi strelenými gólmi.

Ilustračné foto: jam

Trnavčania vycestovali do Bratislavy v oklieštenej zostave, päť hráčov trápia horúčky, pre trest nehral Brestovanský, s mužstvom pre chorobu netrénoval ani hrajúci tréner Martin Cintula.

Slovanisti mali v doterajších zápasoch gólový priemer 9,2 gólu na zápas a svoju kvótu belasí naplnili aj proti andelom.

Po polčase bol stav na ukazovateli 6:1, zásah Trnavy si na svoje konto pripísal Libor Ťažký.

Hostia sa proti favoritovi presadili ešte raz, v záverečných minútach skóroval mladý Adam Áč. Bola to však zo strany Trnavčanov iba kozmetická úprava, celkovo vyhral Slovan 10:2.

V piatok 23. februára sa Bíli Andeli predstavia v Nových Zámkoch, základnú časť súťaže uzavrú doma proti Žiline 2. marca o 19.30.

Prvá slovenská liga vo futsale  –15. kolo:

Slovan Bratislava - Bíli Andeli – futsal 10:2 (6:1)

Góly: 1. a 23. Rick, 2. a 7. Belaník, 11. Kozár, 14. a 23. Kyjovský, 19. A. Zdráhal, 34. a 36. Haľko – 15. Ťažký, 36. Áč

Diváci: 300

Slovan: Karpiak, Kyjovský, Rick, Rafaj, Kozár, Haľko, Belaník, Rischer, A. Zdráhal, Brndiar, Bartošek, Luchena, M. Zdráhal

Bílí Andeli: Alchus, Putera – A. Adámek, Mikulišin, Németh, Áč, Gumbír, Ťažký, Humel, Koricina

1   Slovan 15 13 2 0 140:23 41
2   Lučenec 15 10 2 3 87:58 32
3   Wild Boys 14 10 2 2 61:41 32
4   Pinerola 15 8 1 6 76:61 25
5   Žilina 14 8 1 5 57:57 25
6   Bíli Andeli 16 6 0 10 54:75 18