Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky

reklama

Piatok 23. 2., meniny má Roman(a), zajtra Matej.Význam mien.

Blog Šoková terapia: Nepochopiteľná strata záujmu

Vydané 8.8.2011 o 14.09, Tatiana Čuperková

pošli na vybrali.sme.sk

Tatiana ČuperkováEšte stále počúvam vo svojom okolí známe vety, že chlapom ide len o jedno. A že na nič iné nemyslia a keď dosiahnu svoje, tak stratia záujem. Môžem s tým súhlasiť, aj keď nie tak striktne, ako v minulosti.

Podľa nejakých štatistík sú to práve ženy, ktoré v súčasnosti myslia na sex častejšie, ako muži. A nehanbia sa ho vypýtať.


reklama

Pravdou je, že keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Zažila som aj ja pár takých flirtov, ktoré sa začínali ako románik, skončili sa v posteli a následne aj prerušením akýchkoľvek kontaktov. V zásade s tým nemám problém, pretože viem celkom slušne rozlíšiť snahu získať sex a snahu vybudovať vzťah. Občas však nechápem situáciu, keď chlap vyslovene toká, doniesol by vám modré z neba, všetko sa dobre vyvíja a zrazu má veľa práce a prestane sa ozývať. Nedosiahol ani jeden zo spomínaných cieľov, vlastne sa prestal ozývať uprostred cesty dobýjania. Najskôr vás bombarduje telefonátmi a esemeskami, a potom sa niekoľko týždňov neozve, lebo mal vraj veľa práce. Podľa mňa mu vošiel do rany iný vtáčik a okamžitá ponuka na istý druh práce. Flirt tak prestal byť zaujímavý. Človek sa však vekom aj skúsenosťami učí, a tak sa aj takéto veci snažím brať ako súčasť života.
A to najmä preto, že sa mi stalo niečo podobné, nevysvetliteľné. Prihodilo sa mi to pred pár rokmi. Začala som si románik s rovesníkom, sympatickým vzdelaným chalanom. Všetko bolo v poriadku, randili sme, flirtovali, intímne sme sa zblížili. Chlapec bol spokojný, ja tiež. Jedného rána som sa zobudila na zvláštny pocit. Odrazu som vedela, že s ním nechcem byť. Ešte včera večer sme boli spolu, všetko bolo o.k., a zobudila som sa do rána, kde som už pre neho nemala miesto. Odrazu, z ničoho nič. Nemohla som s ním byť, nemohla som sa ho dotýkať, nechcela som s ním komunikovať. Pochopiteľne, že druhá strana žiadala vysvetlenie. No ja som žiadne nemala. Po tom, čo som mu naznačila, že sa s ním už v žiadnom prípade nechcem nijako kontaktovať, prišla záplava otázok a neskôr prosieb. Tie po čase prerástli do esemesiek typu: Ty využívačná mrcha, ty ... radšej nebudem citovať. Tie po čase prestali. Dnes som s chlapcom v kontakte, ale len chabom, aj to prostredníctvom sociálnej siete. Prešlo už pár rokov a on sa ma občas zvykne opýtať, prečo som zrazu zmenila názor. A ja mu stále neviem vysvetliť, že nejde o názor, ale o pocit.
Možno aj to sa občas deje v situáciách, keď chlap rozvinie flirt, a potom ho nedokončí.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Okresný úrad zamietol hromadné odvolanie proti zahusťovaniu sídliska

Okresný úrad zamietol hromadné odvolanie proti zahusťovaniu sídliska

Zelenú novostavbe dali najskôr poslanci Mestského zastupiteľstva v Trnave, ktorí pre ňu menili územný plán. celý článok

Vrahovi Mareka Kalužu z Vrbového zvýšili trest, odsedí si 21 rokov

Vrahovi Mareka Kalužu z Vrbového zvýšili trest, odsedí si 21 rokov

K pôvodnému trestu odňatia slobody na 19 rokov pribudli Róbertovi Reškovi ďalšie dva roky za lúpež fotoaparátu. celý článok

Futbalové zväzy riešia budúcnosť piatej ligy, kluby povedali svoje pripomienky

Futbalové zväzy riešia budúcnosť piatej ligy, kluby povedali svoje pripomienky

O účasť v piatej lige západ by v novej sezóne teoreticky malo záujem deväť klubov z trnavskej oblasti.... celý článok

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2011 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

fiat tanex 17

reklama