Pizza Express

Dnes je streda 30. júla 2014, meniny má Libuša, zajtra Ignác.

Máme majsterku Slovenska v squashi

Vydané 25.4.2012 o 20.39, prispievatelia

Majstrovstvá Slovenska juniorov v squashi potvrdili príslušnosť našich mladých hráčov k absolútnej slovenskej špičke.

Máme majsterku Slovenska v squashi

Úspešní trnavskí pretekári Martin Siska, Jakub Jakabšic, Karin Velická a Kristína Šmičková (zľava). Foto: Rudolf Siska

Uplynulý víkend sa v Bratislave uskutočnil slovenský šampionát, na ktorom sa predstavili piati hráči Sport clubu Pohoda Trnava.

Najvýraznejší úspech dosiahla po minuloročných triumfoch aj tentoraz Kristína Šmičková. Ziskom titulu v kategórii G 15 a tretieho miesta v kategórii G 17 sa stala našou najúspešnejšou účastníčkou turnaja.

Jej oddielová kolegyňa Karin Velická nastúpila taktiež v oboch spomínaných kategóriách. Na stupňoch víťazov stála práve po boku Šmičkovej. V kategórii G15 skončila na výbornej striebornej pozícii, v G 17 jej zostalo nepopulárne štvrté miesto.

V kategórii B 15 sa predstavil jediný trnavský zástupca. Svätopluk Hanzel vybojoval sympatické ôsme miesto a z turnaja si odniesol hlavne množstvo skúseností.

Z juniorov zaznamenal najlepšie umiestnenia Jakub Jakabšic. V kategórii B 19 si vybojoval striebro. Pozitívnym prekvapením bolo umiestnenie 15-ročného Martina Sisku. Zisk tretieho miesta v kategórii B 19 bol po veľmi dobrých výkonoch zaslúžený.

O deň neskôr sa Martin predstavil vo svojej vekovej kategórii B 17. Náročné víkendové zápasy sa podpísali na záver dňa pod jeho výkony, a tak sa musel uspokojiť s konečným šiestym miestom.
                                                                                               RUDOLF SISKA

Futbal, prípravné zápasy: Horná Krupá rozstrieľala Špačince

Nižšie futbalové súťaže šťartujú už na budúci víkend a v regióne sa odohralo viacero zaujímavých... celý článok

Futbal v regióne: Siladice hľadajú brankára, získali posilu z Lokomotívy

Futbal v regióne: Siladice hľadajú brankára, získali posilu z Lokomotívy

Mapujeme prípravu tímov z regiónu pred víkendovým štartom nižších futbalových súťaží. celý článok

BÁBENCE: Kvarteto z trnavskej pôrodnice pochádza z okolitých obcí

BÁBENCE: Kvarteto z trnavskej pôrodnice pochádza z okolitých obcí

Na matrike zapísali ďalších nových občiankov, ktorí prišli na svet v trnavskej pôrodnici. celý článok

Victory Tip

Legea Piešťany Hotel Mandič KLINER PLUS Slávnosti piva Comklima Vladimír Kampf

Jarábek po triumfe nad Gruzíncami vychválil mužstvo, najviac ho potešil Casado

Tréner Spartaka Trnava Juraj Jarábek po zápase so Zestafoni žiaril spokojnosťou. K víťazstvu mu po oficiálnej tlačovke... pozrieť video