Hoftych poprel odchod do pražskej Sparty: Zostávam v Trnave!

Tréner Pavel Hoftych vyvrátil špekulácie o odchode zo Spartaka. Český vicemajster Sparta Praha hľadá pre nasledujúcu sezónu nového kouča a v médiách sa objavili informácie, podľa ktorých je jedným z kandidátov na tento post aj súčasný kormidelník andelov.

Hoftych poprel odchod do pražskej Sparty: Zostávam v Trnave!

Pavel Hoftych bude viesť Spartak aj v nasledujúcej sezóne: Foto: Juraj Cisár

Ten však kontakt s pražským klubom dementoval: „V priebehu jari som zaznamenal ponuky z niektorých klubov, ktoré nechcem menovať. Všetky som ich ale odmietol. Ponuka zo Sparty medzi nimi nebola,“ uviedol Hoftych.

„Mám tam viacero priateľov. Keby malo prísť k rokovaniam, vedel by som o tom ako prvý. V Trnave zostávam aj v budúcej sezóne. Mám platnú zmluvu, vytvorila sa tu dobrá partia, pozitívne naladený tím a dobre sa mi tu pracuje,“ dodal.

Mesto chystá obnovu Ružového parku, v súťaži o zákazku bude mať prioritu kreativita

Mesto chystá obnovu Ružového parku, v súťaži o zákazku bude mať prioritu kreativita

O víťaznom návrhu nebude výnimočne rozhodovať najnižšia cena, ale odborná porota. celý článok

Futbal, 5. liga: Zvončín porazil Spartak, Križovany vyhrali v Drahovciach

Futbal, 5. liga: Zvončín porazil Spartak, Križovany vyhrali v Drahovciach

Veľké Kostoľany vyhrali doma nad Mokrým Hájom 3:0, o góly sa postarali Šuliman, Grígel a Svítek. Domáci sú... celý článok

Futbal, 8. liga A: Slávia prvýkrát vyhrala, Modranka prišla o body v Slovenskej Novej Vsi

Futbal, 8. liga A: Slávia prvýkrát vyhrala, Modranka prišla o body v Slovenskej Novej Vsi

Až v šiestom kole sa dočkala trnavská Slávia prvej výhry v súťaži. Vedenie po prvom polčase nad Vlčkovcami... celý článok

Victory Tip 2015

Jazierce FIAT servis Zamainterier nábytok Mäšovýroba Gašparík 480x300 Celio Bio Unihouse Remax Bábence Sport House

Futbal, 4. liga: Hlohovec otočil duel, Jaslovské Bohunice remizovali s Bolerázom

Futbal, 4. liga: Hlohovec otočil duel, Jaslovské Bohunice remizovali s Bolerázom

Bod za remízu 0:0 vezú z Novej Dubnice Malženice. Hostia hrali od 63. minúty bez vylúčeného Kukučku. pozrieť video