Pizza Exxpres 2015

Štvrtok 3. 9., meniny má Belo, zajtra Rozália.Význam mien.

V európskom pretláčaní zabodovali len juniori

Vydané 24.5.2012 o 07.28, Tatiana Čuperková

V poľskom Gdaňsku sa konali majstrovstvá Európy v pretláčaní rukou. O medaily chceli zabojovať aj pretekári z Červeníka a Trnavy.

Racek (uprostred) bojoval v Poľsku najmä s chorobou. Foto: Lukáš Grinaj

V súťaži pravou rukou do 110 kg obsadil Trnavčan Martin Minarovič 11. priečku. Do 90 kg skončil Peter Racek z Červeníka na 17. mieste.

„Priamo v dejisku šampionátu som chytil nejaký vírus. Zmorili ma vysoké horúčky a tak som za stolom predviedol svoj najhorší výkon v kariére,“ uviedol Racek. Trénerovi AWK Červeník sa nedarilo ani v súťaži ľavou rukou nad 90 kg, kde obsadil 12. miesto.

Lepší výkon predviedli jeho zverenci medzi juniormi. V pravačke do 55 kg obsadila Kristína Charvátová šieste miesto. Rovnaké umiestnenie si v ľavačke do 80 kilogramov vybojoval Matúš Kadlec.

Spartak získal Ľuboša Hanzela, nové zmluvy podpísali Deket a Steinhübel

Spartak získal Ľuboša Hanzela, nové zmluvy podpísali Deket a Steinhübel

Ľuboš Hanzel bude opäť hrávať za Spartak. Odchovanec trnavského futbalu sa vracia do klubu, kde vyrastal. S andelmi... celý článok

Spustili registráciu predajcov na Trnavský rínek, potrvá dva týždne

Šancu zviditeľniť svoju tvorbu, prácu a talent majú lokálni malovýrobcovia opäť na dosah. Treba sa len čím skôr... celý článok