Pizza Exxpres 2015

Pondelok 3. 8., meniny má Jerguš, zajtra Dominik(a).Význam mien.

V európskom pretláčaní zabodovali len juniori

Vydané 24.5.2012 o 07.28, Tatiana Čuperková

V poľskom Gdaňsku sa konali majstrovstvá Európy v pretláčaní rukou. O medaily chceli zabojovať aj pretekári z Červeníka a Trnavy.

Racek (uprostred) bojoval v Poľsku najmä s chorobou. Foto: Lukáš Grinaj

V súťaži pravou rukou do 110 kg obsadil Trnavčan Martin Minarovič 11. priečku. Do 90 kg skončil Peter Racek z Červeníka na 17. mieste.

„Priamo v dejisku šampionátu som chytil nejaký vírus. Zmorili ma vysoké horúčky a tak som za stolom predviedol svoj najhorší výkon v kariére,“ uviedol Racek. Trénerovi AWK Červeník sa nedarilo ani v súťaži ľavou rukou nad 90 kg, kde obsadil 12. miesto.

Lepší výkon predviedli jeho zverenci medzi juniormi. V pravačke do 55 kg obsadila Kristína Charvátová šieste miesto. Rovnaké umiestnenie si v ľavačke do 80 kilogramov vybojoval Matúš Kadlec.

Súkromné firmy v Trnave prišli o niektoré zákazky za starostlivosť o zeleň

Súkromné firmy v Trnave prišli o niektoré zákazky za starostlivosť o zeleň

Kosenie trávnikov vo vlastnej réžii mesta by malo byť lacnejšie a operatívnejšie. celý článok

Futbalista ako skala: Ravasa nezastavilo ani vážne zranenie hlavy

Má za sebou vážne zranenie hlavy, po ktorom by sa už iní k futbalu nevrátili. On po mesiaci začal ľahko trénovať,... celý článok

Futbal, príprava: Horná Krupá zdolala Dechtice, Červeník položil Kľačany

Nižšie futbalové súťaže štartujú už cez najbližší víkend. Prinášame vám výsledky zápasov, ktoré boli pre... celý článok

Victory Tip 2015

Legea Piešťany červený Jazierce Tanex Fiat Professional Unihouse City Arena Trnava Remax Sport House

Marek Ujlaky strelil PAOK-u pred osemnástimi rokmi dva góly, chcel ho kúpiť aj Olympiakos

Spartak Trnava už sa s PAOK-om Solún svojho času v pohárovej súťaži stretol. V roku 1997 niesla súčasná... pozrieť video