Utorok 9. 2., meniny má Zdenko, zajtra Gabriela.Význam mien.

V európskom pretláčaní zabodovali len juniori

Vydané 24.5.2012 o 07.28, Tatiana Čuperková

pošli na vybrali.sme.sk

V poľskom Gdaňsku sa konali majstrovstvá Európy v pretláčaní rukou. O medaily chceli zabojovať aj pretekári z Červeníka a Trnavy.

Racek (uprostred) bojoval v Poľsku najmä s chorobou. Foto: Lukáš Grinaj

V súťaži pravou rukou do 110 kg obsadil Trnavčan Martin Minarovič 11. priečku. Do 90 kg skončil Peter Racek z Červeníka na 17. mieste.

„Priamo v dejisku šampionátu som chytil nejaký vírus. Zmorili ma vysoké horúčky a tak som za stolom predviedol svoj najhorší výkon v kariére,“ uviedol Racek. Trénerovi AWK Červeník sa nedarilo ani v súťaži ľavou rukou nad 90 kg, kde obsadil 12. miesto.

Lepší výkon predviedli jeho zverenci medzi juniormi. V pravačke do 55 kg obsadila Kristína Charvátová šieste miesto. Rovnaké umiestnenie si v ľavačke do 80 kilogramov vybojoval Matúš Kadlec.

Victory tip - aktuálna ponuka

Významné dni v Chtelnici: Ľudia si berú dovolenky, mládenci nejdú do školy

Významné dni v Chtelnici: Ľudia si berú dovolenky, mládenci nejdú do školy

V dedine údajne nikto neskončil na dereši už 270 rokov, miestni si rozhodnutie o zákaze derešovania rok čo rok... celý článok

Exspartakovec Boháček prestúpil, Braniša vynechá zvyšok sezóny pre zlomenú nohu

Urobil životný prestup. Bývalý futbalista trnavského Spartaka Marek Boháček v sobotu vstúpil do stavu manželského.... celý článok

Futbal, príprava: Zvončín vyškolil Siladice, Boleráz vyhral nad Trebaticami

Hrali sa ďalšie prípravné zápasy tímov z nižších súťaží. Pozrite si výsledky. celý článok