Trnavskí hokejisti nestačili na Topoľčany a prehrali

ŠPORT - Hokej | 20.10.2012, 12.14, Ján Král

Gladiátori prehrali tretí zápas v rade na klziskách súpera. Tentoraz nestačili na Topoľčany, podľahli im 3:5.

Trnavskí hokejisti nestačili na Topoľčany a prehrali

Ilustračné foto: shutterstock.com

Zápas v Topoľčanoch začali trnavskí hokejisti svižne, napriek tomu prvú tretinu prehrali po góle Petrinu.

V druhej časti hry domáci svoj náskok ešte zveľadili na rozdiel troch gólov, keď sa presadili Káčer, Mrázik, Gráčik. Stretnutie sa zlomilo pri dvoch zlepených góloch v 36. minúte. Za Trnavu znižoval M. Uhlík.

V záverečnej tretine Topoľčanci poľavili, čo gladiátori využili a strelili dva góly. Stav bol 4:3 a bolo o čo hrať. O všetkom rozhodol J. Mihálik, ktorý premenil nariadené trestné strieľanie.

Skóre sa neskôr už nezmenilo, všetky body zostali v Topoľčanoch.

Najbližšie hrajú Trnavčania v Trebišove, kde sa predstavia 23.10. o 17.00.

HK Topoľčany – HK Trnava 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
Góly: M. Petrina, L. Káčer, A. Mrázik, J. Gráčik, J. Mihálik – M. Uhlík, M. Grman, M. Dudáš
Strely: 51:41
Vylúčenia: 12:11
Presilovky 1:2