Hetrik Lisoňa nestačil, hokejisti prehrali aj v Trebišove

ŠPORT - Hokej | 24.10.2012, 08.56, prispievatelia

Trnavčania na východe neuspeli. V Trebišove prehrali 3:7. V zápase 12. kola prvej hokejovej ligy strelili hattrick hneď dvaja hráči. Jeden v každom tíme. Všetky tri góly za Gladiátorov dal Marek Lisoň.

Hetrik Lisoňa nestačil, hokejisti prehrali aj v Trebišove

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavskí hokejisti v Trebišove v prvej tretine inkasovali dva zlepené góly behom dvoch minút. Znížili zásluhou Mareka Lisoňa a všetko bolo otvorené.

Druhú tretinu trnavskí hokejisti dokonca vyhrali, keď sa o jediný gól postaral opäť Marek Lisoň. Tentoraz využil nariadené trestné strieľanie. Stav bol nerozhodný 2:2.

Tretia časť hry by sa mohla v tomto zápase volať tretina Juraja Minčáka a spol.

Trebišovský hráč totiž behom prvých desiatich minút dokázal streliť štyri góly v rade a zaznamenal čistý hetrik. Štvrtý dokonca vo vlastnom oslabení. Na všetky jeho góly mu prihrával mediálne známy Ladislav Ščurko.

V poslednej minúte dali obe mužstvá po jednom góle, hetrik dokonal aj Trnavčan Marek Lisoň, no upravil len na 7:3 pre Trebišov.

Najbližšie sa na trnavskom zimnom štadióne predstaví 30. októbra o 17.00 Bardejov.

HK Trebišov – HK Trnava 7:3 (2:1, 0:1, 5:1)
Góly: Zemko, Kovaľ 2, Minčák 4 – Lisoň 3
Strely: 40:34
Vylúčenia: 8:7
Presilovky 0:0