Trnavskí hokejisti urobili s Trebišovom rýchly proces

ŠPORT - Hokej | 28.11.2012, 09.28, prispievatelia

Trnavskí hokejisti zdolali na domácom ľade Trebišov 4:1. O svojej výhre rozhodli v prvej tretine, zvyšok zápasu pripomínal verejné korčuľovanie.

Trnavskí hokejisti urobili s Trebišovom rýchly proces

Ilustračné foto: shutterstock.com

Po úvodnom tlaku domácich dal gól Dávid Schmidt a hostia hru vyrovnali.
Prišlo však vylúčenie na štyri minúty pre hosťujúceho Kovaľa a domáci trestali. Dvakrát využili presilovku a zdecimovaného Gašparoviča v bráne Trebišova dorazil štvrtým gólom Boris Zahumenský.

Vyzeralo to na poriadnu nakladačku, tá sa však nekonala. Čisté konto skúseného Mira Hálu v bráne Trnavy zmaril 43 sekúnd pred koncom hosťujúci Schnelly.

Najbližšie sa Trnavčania predstavia v piatok 30. novembra na ľade lídra súťaže a regionálneho suseda zo Senice.

HK Trnava – HK Trebišov 4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
Góly: Schmidt 2, Daráš, Zahumenský – Schnelly
Strely: 34:27

Vylúčenia: 4:8
Presilovky: 2:0
Rozhodovali : Fridrich, Návratek, Mĺkvy,
Diváci: 270
Trnava: Hála – Hluch, Poláček, Zahumenský, Hronec, Demo, Lupták, Hano, Šoltys – Dudáš, Schmidt, Jančovič, Rybárik, Baran, Hubek, Bohunický, Uhlík, Daráš, Baran, Božík, Faktor
Trebišov: Gašparovič – Ružička, Ivančo, Neumann, Antal, Kobeľa, Senčák, Valko – Minčák, Králik, Zemko, Schnelly, Miľovčík, Oravec, Pavličko, Pisio, Kovaľ