Trnavskí hokejisti porazili Prievidzu až v predĺžení

ŠPORT - Hokej | 2.12.2012, 22.41, prispievatelia

Hokejisti HK Trnava porazili v 25. kole prvej ligy Prievidzu v predĺžení. Gladiátori sa celý zápas trápili, rozhodujúci gól prišiel tesne po začiatku predĺženia.

Trnavskí hokejisti porazili Prievidzu až v predĺžení

Ilustračné foto: shutterstock.com

Domáci hokejisti boli favoritmi stretnutia, ale do vedenia sa dostali hostia z Prievidze. Prvú tretinu vyhrali gólom Kováča.

Desať sekúnd po začiatku druhej časti hry vyrovnal Jančovič a vyrovnaný stav vydržal až do záverečnej tretiny. Hostia sa opäť ujali vedenia po góle Paulíka, avšak prišli dva rýchle góly Trnavy a bolo z toho vedenie 3:2.

To ale nevydržalo dlho, Líška rozhodol o vyrovnaní na 3:3 a muselo sa predlžovať.

Stačilo však iba osem sekúnd a o víťazstve trnavských hokejistov rozhodol svojim druhým gólom v zápase Dalimír Jančovič.

V utorok 4. decembra cestujú Trnavčania do Bardejova.

HK Trnava – MŠHK Prievidza 4:3pp (0:1, 1:0, 2:2 – 1:0)
Góly: Jančovič 2, Zahumenský, R. Baran – Kováč, Paulík, Líška
Strely: 34:35
Vylúčenia: 3:5
Presilovky: 0:0
Rozhodovali : Vojtek – Kuník, Nosek
Diváci: 235
Trnava: Hála – Hluch, Demo, Zahumenský, Hronec, Hano, Lupták – Jančovič, Schmidt, Dudáš, Faktor, M. Baran, Hubek, Rybárik, Uhlík, Daráš, R. Baran
Prievidza: Belák – Šimo, Majer, Chromý, Bátora, Tonhauser, Líška – Viedenský, Mach, Mendel, Jasinský, Kováč, Kerata, Paulík, Holúbek, Herda