Trnavskí hokejisti nestačili na Prešov, domov sa vracajú bez bodu

ŠPORT - Hokej | 9.12.2012, 20.52, prispievatelia

Trnavčania na druhom konci republiky viedli, favorit z Prešova ich napokon zdolal na strely aj góly.

Ilustračné foto: shutterstock.com

Už v druhej minúte rozvlnil sieť za brankárom Fedorom Tomáš Hluch a gladiátori viedli. Netešili sa však ani dve minúty a bolo vyrovnané. V presilovke zakombinoval prvý útok domácich a začínalo sa odznova.

Ešte v prvej tretine otočil skóre domáci Wesselényi.

V druhej tretine fauloval pri zakončení Urban Demo a rozhodca Majling nariadil trestné strieľanie, ktoré s prehľadom premenil skúsený Pavol Segľa.

Zápas bol v réžii domácich hokejistov, Petrovič si zachytal viac ako dosť. Posledných päť minút odchytal Miro Hála, aj ten však v závere stretnutia inkasoval a tak sa zápas skončil 4:1.

V utorok 11. decembra sa o 17.00 predstaví na zimáku v Trnave Spišská Nová Ves.

HC Prešov 07 – HK Trnava 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Góly: Loydl, Wesselényi, Segľa, Caban – Hluch
Strely: 38:21
Vylúčenia: 8:13
Presilovky: 2:0
Rozhodovali : Majling – Jurko, Pribula
Diváci: 349
Prešov: Fedor – Loydl, Hopkovič, Hajduk, Kadlubiak, Matějíček, Sabol, Varga – Segľa, Caban, Románek, Wesselényi, Gavač, Opatovský, Schneider, Náhlik, Leskovjanský, Kivader
Trnava: Petrovč, Hála – Grman, Demo, Zahumenský, Hronec, Hano, Lupták – Dudáš, Schmidt, Jančovič, Bohunický, Hluch, Daráš, Baran, Hubek, Faktor