Trnavskí hokejisti nedali ani gól a dostali od Bardejova päťku

ŠPORT - Hokej | 16.1.2013, 06.36, prispievatelia

Úspešná séria sa skončila nepríjemným výpraskom od favorita z opačnej strany republiky. Gladiátori nezvládli úvod a záver zápasu, strelci nezabrali ani v presilovkách.

Trnavskí hokejisti nedali ani gól a dostali od Bardejova päťku

Ilustračné foto: shutterstock.com

Bardejovčania sa do Trnavčanov pustili hneď v úvode zápasu, keď Polaček otvoril skóre v tretej minúte – 0:1. V polovici piatej minúte bolo na svetelnej tabuli už 0:2, keď dal gól Valchař.

Domáci nedokázali konkurovať tempu favorita, ale Hála spolu s obranou do konca tretiny udržali nezmenený stav.

V druhej časti hry bol opäť v réžii hostí, tí však nedokázali zvýšiť svoj náskok. Brankár Miro Hála sa blysol niekoľkými zákrokmi, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani v extralige. Góly v druhej časti hry diváci nevideli a bolo ešte o čo hrať.

Úvodných desať minút tretej tretiny hrali lepšie hostia, domáci hráči nevyužili dve ponúknuté presilovky a prišiel trest v podobe gólu Dominika Kramára. Trnavská formácia nechala v obrannom pásme jedného obrancu a prečíslenie nemohlo inak ako gólom dopadnúť.

Záver stretnutia zaklincovali hostia dvomi zlepenými gólmi a debakel bol dokonaný.

Trnavskí hokejisti si môžu napraviť renomé už vo štvrtok proti HK Orange 20, nahustený program pokračuje v piatok zápasom v Považskej Bystrici.

HK Trnava – HC 46 Bardejov 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
Góly: Kramár 2, Polaček, Valchař, Hinďoš
Strely: 29:37
Vylúčenia: 2:7
Presilovky: 0:0
Oslabenia: 0:0
Rozhodovali : Valachovič – Otrubčák, Polakovič
Diváci: 162
Trnava: Hála – Poláček, Zahumenský, Demo, Hronec, Žarnovický, Reho – Daráš, M. Baran, Rybárik, Bohunický, Schmidt, Melichár, Hubek, Grman, Rosa, R. Baran, Bachratý, Faktor
Bardejov: Andreanin – Krčula, Takáč, Kramár, Valentín, Polaček, Gajdoš, Mojdis, Tkáč – Hinďoš, Nagy, Baláž, Halás, Ščurko, Hričina, Stríž, Dancsák, Valchař, Hajník, Belušár, Boltun