Streda 29. 3., meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.Význam mien.

Trnavskému hokejovému klubu v týchto dňoch vrcholí mládežnícka sezóna. Dorastenci sú blízko od bronzu, úspechy však zaznamenali aj ďalšie vekové kategórie. >> celý článok

Hokejové spomienky: Hviezdny Alexandrov splnil v Trnave trénerský sen Ľuba Kobetiča

Hokejové spomienky: Hviezdny Alexandrov splnil v Trnave trénerský sen Ľuba Kobetiča

Návrat do brigádnickej lopoty pri výstavbe prvej umelej ľadovej plochy v slovenskom Ríme aj do nezabudnuteľných... celý článok

Gladiátori prehrali s Detvou aj tretí zápas a sezóna sa pre nich skončila

Gladiátori prehrali s Detvou aj tretí zápas a sezóna sa pre nich skončila

Sezóna sa pre trnavských hokejistov skončila. S Detvou prehrali aj tretí zápas v rade, tentoraz 2:4.... celý článok

Gladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

Gladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

Jediný gól Trnavčanov strelil Dávid Schmidt vo vlastnom oslabení. celý článok

FOTORIPORT: Zápas Slovenska s Ruskom priniesol víťazné emócie

FOTORIPORT: Zápas Slovenska s Ruskom priniesol víťazné emócie

Slovenská reprezentácia porazilo v Nitre v úvodnom zápase Slovakia Cupu Rusko vysoko 6:2. Fotograf Juraj Cisár,... celý článok

Trnavčania vzdorovali svojmu súperovi iba v prvej tretine. celý článok

Hokejový zväz chce stavať malé športové haly, v Trnave už hľadajú vhodné priestory

Hokejový zväz chce stavať malé športové haly, v Trnave už hľadajú vhodné priestory

Trnavská radnica sa stavia k myšlienke výstavby malých multifunčkných športových hál v slovenských mestách... celý článok

Gladiátori nestačili na Skalicu, rozhodla tretia tretina

Na trnavského gólmana smerovalo počas zápasu neuveriteľných 53 striel. celý článok

Hokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

Hokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

Hoci domáci hokejisti viedli v stretnutí už 2:0, z výhry sa tešili napokon hostia. celý článok

Gladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

Gladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

Prehru s Michalovcami môžu Trnavčania napraviť už tento piatok doma proti Detve. celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 24 | ďalšia »

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v derby na pôde Malženíc, Hlohovec remizoval s Vrbovým

Malženice doma prehrali v derby stretnutí s Bolerázom 1:2. Všetko podstatné sa vo vyrovnanom a bojovnom... pozrieť video

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Záhrady City Wash City Arena Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Byt Sport House Angels 2017