Piatok 20. 1., meniny má Dalibor, zajtra Vincent.Význam mien.

Prehru s Michalovcami môžu Trnavčania napraviť už tento piatok doma proti Detve. >> celý článok

Výhru trnavských hokejistov v Považskej Bystrici zariadil Čunderlík

Výhru trnavských hokejistov v Považskej Bystrici zariadil Čunderlík

Skúsený Trnavčan skóroval v zápase hneď dvakrát. celý článok

Gladiátori deklasovali rezervu Martina, strelili desať gólov

Trnavčania potvrdili úlohu favorita, rozhodujúci náskok si domáci vytvorili v druhej tretine. celý článok

Trnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

Trnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

Líder kanadského bodovania a najlepší strelec súťaže Roman Jurák prestúpil do extraligového mužstva. celý článok

Trnavskí hokejisti nestačili doma na Skalicu, rozhodla druhá tretina

Gladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body so Skalicou to však nestačilo. celý článok

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Trnavčania vycestovali na zápas iba s trinástimi hráčmi, z toho bolo sedem juniorov a jeden dorastenec. celý článok

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Predĺženie vybojoval pre gladiátorov vyrovnávajúcim gólom v tretej tretine Martin Hrbáčik. celý článok

Každá piata strela skončila gólom, gladiátori deklasovali Považskú Bystricu

O osem gólov Trnavy sa postaralo až sedem rôznych strelcov. celý článok

Trnavskí hokejisti porazili outsidera súťaže, rezerve Martina strelili päť gólov

Zápas sa hral v netradičnom čase, v piatok krátko popoludní sa do hľadiska prišlo pozrieť iba 28 divákov. celý článok

Trnavskí hokejisti podľahli na domácom ľade Topoľčanom

Za Trnavčanov skórovali iba Beták a Schmidt, hostia napli sieť päťkrát. celý článok

Prešov odišiel z Trnavy naprázdno, gladiátori rozhodli v presilovkách

Prešov odišiel z Trnavy naprázdno, gladiátori rozhodli v presilovkách

Trnavčania využili dve presilové hry a tretí gól dali do opustenej brány súpera. celý článok

Gladiátori rozhodli zápas proti slovenskej dvadsiatke až v závere

Gladiátori rozhodli zápas proti slovenskej dvadsiatke až v závere

Mladí reprezentanti dokázali zmazať trojgólový náskok Trnavčanov. celý článok

Gladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body proti Detve to napokon nestačilo

Trnavčania najprv skórovali z trestného strieľania, záverečný gól pridali v presilovej hre. Súperovi... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 23 | ďalšia »

Victory Tip 2015

Spartak v príprave po góloch Yilmaza remizoval so Slováckom

Spartak v príprave po góloch Yilmaza remizoval so Slováckom

Futbalisti trnavského Spartaka remizovali v treťom prípravnom zápase so Slováckom 2:2. Andeli dobiehali dvojgólový... pozrieť video

Jazierce FIAT servis Výzdoba Roses Fabrička Fragile 2017 Gašparík mäsovýroba 2017 Unihouse MAX výpredaje Remax Bábence